تاریخ درج خبر : 1391/10/27
کد خبر : ۹۳۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

برد شیرین شهرداری یاسوج مقابل برق شیراز / گزارش تصویری

سایت استان: تیم فوتبال شهرداری یاسوج با یک پیروزی شیرین بر برق شیراز فاصله اش را تا صدر جدول گروه ب لیگ دسته یک فوتبال کشور به یک امتیاز رساند.
در هفته شانزدهم رقابتهای لیگ دسته یک کشور، بعداز ظهر چهارشنبه دو تیم شهرداری یاسوج و برق شیراز در ورزشگاه تختی یاسوج به مصاف هم رفتند.

در این دیدار که قضاوت آن را “رضا کرمانشاهی” بر عهده داشت، تیم شهرداری یاسوج با نتیجه دو بر یک برق را شکست داد.

ابتدا این برق شیراز بود که در دقیقه 37 با گل “صادق لطفی” از میزبان خود جلو افتاد و با پیروزی نیمه اول را سپری کرد.

اما در دقیقه 54 این دیدار “اتابک نمازی” بازیکن تیم شهردرای یاسوج بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه این بازی خطای مدافع برق شیراز بر روی “مصطفی چراغی” مهاجم تیم شهرداری در محوطه جریمه، منجر به اعلام پنالتی از سوی داور این دیدار شد.

بازیکنان برق شیراز در اعتراض به این تصمیم داور دقایقی را خارج از زمین سپری کردند اما در نهایت به زمین بازی بازگشتند تا “مصطفی چراغی” ضربه پنالتی را وارد دروازه برق شیراز کند.

در نهایت این بازی با پیروزی دو بر یک تیم شهرداری به پایان رسید.

تیم شهرداری با این پیروزی و کسب سه امتیاز این دیدار، 30 امتیازی شد و با یک امتیاز اختلاف پس از تیم استقلال صنعتی اهواز در رده دوم گروه ب لیگ یک فوتبال کشور قرار گرفت.

تیم شهرداری هفته آینده در یک دیدار حساس به مصاف تیم استقلال صنعتی اهواز می رود.

*حاشیه ها

*در یکی از صحنه‌های این بازی تماشاگران شاهد بودند که حسن فرجی با ضربه سر به بینی اتابک نمازی مدافع تیم یاسوج ضربه‌ای وارد کرد که از دید داور و کمک داوران این بازی پنهان ماند و این خود جرقه‌ای برای شعله‌ور شدن تنش‌ها بود.

*مربی تیم فوتبال شهرداری از سوی قاضی میدان از زمین بازی اخراج شد که در این هنگام به جای وی یکی از بازیکنان قصد ترک نیمکت شهرداری را داشت که کرمانشاهی داور بازی دستور مجدد به اخراج طاهری داد و از بازیکن شهرداری خواست که سر جایش بنشیند!

*هنگامی که داور بازی خطای بازیکنان شیرازی را اعلام کرد بازیکنان تیم فوتبال شهرداری اعتراض شدیدی نسبت به اشتباه داور مبنی بر اعلام نکردن پنالتی داشتند که داور چسبیده به محوطه خطا را اعلام کرد و ضربه بازیکنان یاسوجی به هدر رفت، البته تا این جای کار کسی اسمی از خداداد افشاریان که به مانند همیشه در استادیوم تختی یاسوج تماشاگر بازی‌هاست، نبرد.

*با اعلام پنالتی به نفع تیم شهرداری یاسوج به ناگاه فریاد اعتراض اندک هوادار شیرازی مبنی بر دست داشتن افشاریان در اعلام پنالتی به هوا خاست و این داور سابق فوتبال کشور مورد سرزنش کادر فنی و اندک هوادار شیرازی قرار گرفت.

*لبخند ملیح خداداد افشاریان باز هم به مانند همیشه آب سردی به روی هواداران و کادر فنی و بازیکنان برق ریخت و بدون این‌که کمترین واکنشی از خود نشان دهد به تماشای این دیدار پرداخت.

*هنگامی که بازیکنان شهرداری قصد داشتند توسط مصطفی چراغی ضربه پنالتی را وارد دروازه تیم شیرازی کنند به دستور اصغر شرفی بازیکنان تیم برای ترک زمین تا کناره‌های خط طولی پیش آمدند که با وساطت مسئولان این کار ختم به خیر شد.

*در این هنگام به دلیل برخود لفظی کادر فنی برق شیراز با کرمانشاهی داور میدان وی شرفی و سرپرست و یکی دیگر از کادر مربی‌گری برق را از زمین بازی اخراج کرد.

*در این دیدار به مانند دیگر دیدارهای تیم شهرداری برخی هواداران نسبت به ترکیب شهرداری و قرار گرفتن برخی بازیکنان که از نظر آن‌ها نسبت به دیگران ضعیف‌تر به نظر می‌رسند، اعتراض داشتند.

*اصغر شرفی در پایان این دیدار با بیان این‌که تیم شهرداری یاسوج یکی از تیم‌های خوب این دوره از رقابت‌ها محسوب می‌شود، گفت: از قبل به من گفته بودند که تماشاگران یاسوجی ممکن است با شما برخورد نامناسبی داشته باشند ولی من در این بازی چیز بدی از آن‌ها ندیدم.

*شرفی با انتقاد شدید از حضور افشاریان در استادیوم تختی یاسوج گفت: وقتی این تیم خودش خوب بازی می‌کند دیگر نیازی به افشاریان نیست.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این بازی:

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد