تاریخ درج خبر : 1392/07/03
کد خبر : ۹۳۵۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دومین جشنواره بین الملی فیلم کودک و نوجوان کشور در یاسوج برگزار می شود

سایت استان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:دومین جشنواره بین الملی فیلم کودک و نوجوان کشور همزمان با سایر مراکز استان های کشور در یاسوج برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد پیرسبزی با بیان اینکه این جشنواره از 15 تا 19 مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد افزود: ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دومین جشنواره بین الملی فیلم کودک و نوجوان در یاسوج تشکیل شده و این جشنواره در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران برگزار می شود.

وی از هماهنگی با اداره کل آموزش و پرورش برای حضور دانش آموزان در این جشنواره و جلسه با کانون پرورش فکری و سازمان بهزیستی استان و جلسه با صدا و سیما مرکز دنا جهت برگزاری هرچه بهتر این جشنواره خبر داد و اظهار داشت: در این جشنواره پخش فیلم به صورت صبح عصر و در دو سانس برگزار می شود که در هر سانس یک مدرسه حضور دارد.

پیرسبزی تصریح کرد: فیلم های برگزیده داخلی و خارجی رده های سنی کودک و نوجوان در یک ساله گذشته در دومین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اکران می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد