تاریخ درج خبر : 1391/11/01
کد خبر : ۹۳۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج دست به دامان استاندار شد

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان اینکه در بهترین شرایط برای حضور در لیگ برتر هستیم، گفت: از استاندار کهگیلویه و بویراحمد تقاضا می‌کنم دستور اجازه تمرین ما در ورزشگاه 15 هزار نفری را صادر کند.

به گزارش سایت استان، جمشید غدیری با اشاره به بازی هفته گذشته تیم شهرداری مقابل برق شیراز و پیروزی بر این تیم شیرازی گفت: پیش از بازی نیز در مصاحبه‌های خود گفته بودم با همه احترامی که برای اهالی فوتبال شیراز و هواداران برق قائل هستم و خودم را جزئی از فوتبال این شهر می‌دانم، اما شهرداری ظرفیت غلبه بر این تیم را دارد.

غدیری ادامه داد: اگر هیجان و استرس در این بازی وجود نداشت، شهرداری یاسوج بهتر و راحت‌تر می‌توانست بر تیم برق چیره شود، اما با همه حرف و حدیث‌هایی که این بازی پیش از برگزاری و در حین آن و پس از برگزاری داشت، باید از تک تک بازیکنان تیم خود به خصوص اتابک نمازی قدردانی کنم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج خاطرنشان کرد: همه بازیکنان تیم ما در این بازی خوب بازی کردند، اما شواهد و قرائن می‌گوید که باید از اتابک نمازی مدافع خوب و ارزنده خودمان تشکر ویژه داشته باشم، چراکه وی وارد برخی حواشی داخل زمین نشد و همین امر موجب شد که بتواند گل روحیه‌بخش و تساوی را وارد دروازه حریف کرده و سرنوشت را به سود ما رقم بزند.

غدیری تأکید کرد: در این بازی به دنبال کسب نتیجه دلخواه بودیم و هرگز به موضوعات حاشیه‌ای فکر نکردیم، چراکه برق شیراز نیز مانند همه تیم‌های لیگ دسته اول تنها یک رقیب برای ما بود و این رقیب نیز به مانند همه رقبا قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج از بازی این هفته تیم شهرداری مقابل صدرنشین رقابت‌ها و چگونگی رقابت با آن سخن به میان آورد و گفت: تیم استقلال صنعتی اهواز را به خوبی می‌شناسیم و می‌دانیم که از بازیکنان خوب و کادر مربیگری مجربی برخوردار هستند که توانسته‌اند تاکنون در صدر رقابت‌ها و در رده نخست جدول جاخوش کنند.

غدیری با بیان اینکه معتقدم در بازی با استقلال صنعتی نباید بی‌گدار به آب بزنیم، تصریح کرد: برای گرفتن امتیاز به اهواز می‌رویم و سعی خواهیم کرد با یک بازی هوشمندانه علاوه بر اینکه از حریف امتیاز بگیریم، اجازه ندهیم، اختلاف امتیاز آنها از همین که هست نیز بیشتر شود.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت زمین تمرین این تیم گفت: متأسفانه مسابقات لیگ استانی آغاز شده و در این راستا مشکلات ما دو چندان خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با درخواست از مسئولان ارشد استانی به خصوص صابری استاندار برای اجازه دادن به این تیم جهت تمرین در استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج گفت: تاکنون چندین‌بار به پیمانکار این زمین چنین پیشنهادی را داده‌ایم که به دلایل مختلف جواب منفی به ما داده‌اند.

وی در پایان ابراز داشت: حال از طریق رسانه‌ها از استاندار محترم تقاضا می‌کنیم با دستوری که صادر می‌کنند، اجازه تمرین تیم شهرداری در زمین 15 هزار نفری را برای ما صادر کنند، چراکه موفقیت تیم شهرداری با تمسک به هر وسیله‌ای برای ورزش استان به خصوص فوتبال حیاتی خواهد بود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد