تاریخ درج خبر : 1391/11/01
کد خبر : ۹۴۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نطق آتشین تاجگردون در دفاع از بانوان گچسارانی

واکنش ها به اظهارات جنجالی “رضوانی ” معاون سیاسی – امنیتی استاندار کهگیلویه  و بویراحمد  در نماز جمعه هفته گذشته شهرستان گچساران تمامی ندارد و احتمالا باید شاهد واکنش تند نماینده مردم شهرستان های “باشت و گچساران “در تذکر جدی از تریبون مجلس باشیم .

به گزارش سایت استان، برخی منابع خبری نزدیک به “غلامرضا تاجگردون ” نماینده مردم “باشت و گچساران”در مجلس نهم شورای اسلامی به “عصردنا ” گفتند : وی از اظهارات معاون سیاسی – امنیتی استاندار استان در خصوص حجاب بانوان گچسارانی بشدت عصبانی و احتمالا در همین هفته شاهد قرائت نطق آتشین او  و تذکر به وزیر کشور در این خصوص باشیم .

وی که خواست نامش فاش نشود تصریح کرد : تاجگردون به عنوان موکل مردم حق دارد از نگرانی موکلان خود نگران و از حیثیت آنها در مقام نمایندگی مجلس قاطعانه دفاع کند .

این منبع نزدیک به تاجگردون به “عصردنا ” گفت : تاجگردون در نطق یا تذکر آتشین خود در مجلس شورای اسلامی از رضوانی خواهد خواست هر چه سریعتر از مردم شریف گچساران عذرخواهی و از وزیر کشور می میخواهد بشدت با ایشان برخورد نماید .

اظهارات جنجالی معاون سیاسی – امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نماز جمعه هفته گذشته در نماز جمعه گچساران واکنش های تندی را به دنبال داشته است .

رضوانی هنوز از مردم گچساران عذرخواهی نکرده است . !! عده ای معتقد هستند حتی عذرخواهی هم سبب التیام مردم گچساران نخواهد شد و وی باید بزودی استان را ترک کند.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد