تاریخ درج خبر : 1392/07/03
کد خبر : ۹۴۱۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

گردش قدرت امر پسندیده ای است

سایت استان:وزیر کشور گفت: گردش قدرت و تغییر مدیریتها در نظامهای مردمسالار امر پسندیده ای است.

به گزارش سایت استان، رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: گردش قدرت و تغییر مدیریت پس از هر انتخاباتی در نظام های دموکراتیک امر پسندیده ای است و این به معنای ضعف یکی و قوت دیگری نیست بلکه به معنای جابجایی دیدگاهها در اداره امور است.

700

وی از تلاشهای سیدحسین صابری تقدیر کرد و در خصوص استاندار جدید نیز گفت: دکتر خادمی از فرزندان این خطه است و شناخت کافی از جغرافیا، فرهنگ، شخصیتها و مردم منطقه دارد و این امر استاندار را یکسال جلو می اندازد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه این مسئله می تواند نقطه ضعف نیز باشد، افزود: این تجربه در برخی نقاط کشور موفقیت آمیز و در برخی جاها ناکارآمد بوده است و بستگی به نحوه عمل مدیر و نوع تعامل مسئولین و مردم با آن مدیر دارد.

وی با بیان اینکه در این دوره روش جدیدی را برای انتخاب استانداران برگزیدیم، اظهار داشت: برای همراهی و همدلی مسئولین منطقه با استاندار شاخص هایی را تعریف کردیم و به نمایندگان اعلام کردیم مبتنی بر این شاخص ها افرادی را با هماهنگی و مشورت نماینده ولی فقیه در استان به وزارت کشورمعرفی کنند تا ما بررسی کنیم و اگر در بررسی ها به نقطه مشترک رسیدیم، اقدام کنیم.

رحمانی فضلی بیان کرد: اگر همه مسئولان و مردم همکاری کنند وتقسیم کار کنند به شکلی که استاندار برنامه ریزی و اولویت بندی کند و نمایندگان در تهران به دنبال پیگیری منابع و اعتبارات باشند و نماینده محترم ولی فقیه نظارت، هدایت و ارشاد کند و همه دست به دست هم دهند، می توان یک فضای کارآمد ایجاد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد