تاریخ درج خبر : 1392/07/04
کد خبر : ۹۴۱۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

موفقیت استاندار در گرو همکاری با نمایندگان مردم است

سایت استان: نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید استان گفت: موفقیت استاندار جدید در گرو همکاری با نمایندگان؛ روحانیون؛ نماینده ولی فقیه و مردم است.

800

به گزارش سایت استانٰ غلام محمد زارعی به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان سخن می گفت، از وزیر کشور قدردانی کرد و اظهارداشت: در میان هفت گزینه بومی که هر کدام قامت استانداری کهگیلویه و بویراحمد را داشتند، وزیر کشور با معیار قرار دادن شاخص های لازم بر سر دکتر موسی خادمی به جمع بندی نهایی رسیدند.

زارعی از همه نیروهای سیاسی و مدیران دستگاه های دولتی خواست با همدلی و هم اندیشی استاندار جدید را در انجام کارهایش همکاری کنند.

غلام محمد زارعی اظهارکرد: استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد هماهنگی با روحانیون و در رأس آنها نماینده ولی فقیه را سر لوحه کارهای خود قرار دهد تا با توکل بر خدا در مدیریتش موفق شود.

وی اظهارکرد: سیاسیون و نخبگان استان با رفع دغدغه های اصلی و دور کردن دغدغه های فرعی، توسعه استان را در دولت جدید خواستار شوند.

زارعی هماهنگی و همدلی را جوهره و رمز موفقیت مدیریت استان دانست و اضافه کرد: داشتن پست و مقام مهم نیست و اصل اساسی خدمت به مردم است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • خسته گفت:

  همین ……….. بودند که هنوز دهدشت همون دهدشت 30سال قبله

 • 30 یا 30 کدموم؟ گفت:

  دوستان و هم استانی های به قولی نخبه سیاسی استان چقدر رایزنی پشت پرده داشته اند تا آقای خادمی استاندار نشود
  خادمی خود از نیروهای اصلاح طلب بوده ولی اینجاس که موحد -لاهوتی -مژدهی و جمعی از همین نوع ، چگونه نژاد پرستانه زیر آب زدند که این اتفاق نیوفتد و نباید که یک نفر از فلان قومیت و نژاد استاندار شود.
  اینجاس که اصل هر کس در این استان مشخص میشود
  امام علی (ع) : اصل مردم را در مسائل مختلف و ناملایمات بشناسید

پربازديد