تاریخ درج خبر : 1392/07/03
کد خبر : ۹۴۱۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سردسیری و گرمسیری در منش مدیریتی خادمی نباشد

سایت استان: سیدشرف الدین ملک حسینی گفت: انتظار از مدیریت استاندار جدید این است که مسائل سردسیر و گرمسیری را از منش و مشی مدیریتی خود دور کند و در گزینش نیروها و تصمیمات خود مسائل قومی و قبیله‌ای، مسائل سیاسی و باندی و سردسیری و گرمسیری بودن را ملاک قرار ندهد.

900

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انتخاب مدیران و معاونین نباید شائبه‌انگیز باشد، اضافه کرد: از آقای خادمی می‌خواهیم که به گونه‌ای رفتار کند که به این شائبه‌ها پایان داده شود.

وی ابراز داشت: نباید عملکرد و مدیریت استاندار جدید به فرمان‌برداری محض از نمایندگان مجلس و گوش به فرمان بودن متهم شود و مردم چنین تصوری کنند زیرا که اصولا” فرمان‌پذیری محض استاندار از نمایندگان به مصلحت خود نمایندگان هم نیست.

ملک‌حسینی همچنین از خادمی خواست، از افراد توانمند و شایسته استفاده کند، با عقلا و اهل فن مشورت کند و مشی امیدوارانه دولت را پیش بگیرد.

وی امید داشتن و امید دادن را از ویژگی‌های شاخص این دولت برشمرد و تأکید کرد: از اینکه می‌بینم در چندین ماه قبل و بعد از انتخابات امورات مردم انجام نمی‌شود و کارها لنگ هستند خجالت می‌کشیم که امید است این پیوستگی و جدیت در کارها همواره در دستور کار باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سلام گفت:

    باسلام. واقعن استان به وجود همچین فردی افتخار میکند ارادتمنیم اقا خدا نگهدارت باشد

  • نمیدونم گفت:

    به نام خدا ضمن تبریک به دکتر خادمی سید بزرگواراگه یه یا سوجی استاندار میشد هم میگفتیید سردسیر گرمسیری نباشه هر ببینده ای دهدشت رو ببینداما به شرطی چند سال قبل هم دیده باشه الان ببیند به حال دهدشت افسوس میخوره همه مسولان به فریاد دهدشت که حتی یه پارک درست برا مردمش نداره برسند دهدشت همه یا کوچ به یاسوچ یا بهبهان نمودند حق دهدشت نیست این محرومیت چرا باید روستاییان به دهدشت کوچ میکنند ومردم دهدشت به سایر شهرستانها این خوب نیست برای جامعه ای که بخاد پیشرفت کنه با یه دهدشتی برخورد میکنی میگه فایده نداره زندگی اینجا برا اینکه پبشرفت کرد باید از دهدشت رفت اقای ملک حسینی عاجزانه به عنوان یه هروند ازشما میخواهم به فریاد دهدشت برسید

پربازديد