تاریخ درج خبر : 1392/07/04
کد خبر : ۹۴۱۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اصحاب رسانه و فعالان ستاد روحانی؛ بی نصیب از تقدیر و تشکرها!

سایت استان: مراسم تودیع و معارفه ی استانداران قدیم و جدید کهگیلویه و بویراحمد از ساعت 3/30 در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

6711
در این مراسم هر کدام از سخنرانان پشت تریبون می رفت از همه تقدیر و تشکر می کرد ولی هیچ کدام، خبرنگاران و فعالین ستاد انتخاباتی روحانی در استان را شایسته تقدیر و تشکر ندانستند.
565
در این مراسم خبرنگاران حضوری فعال داشتند اما به نظر می رسید از فعالان ستاد انتخاباتی روحانی دعوتی صورت نگرفته بود تا در این مراسم شرکت کنند.
می توان گفت 90 درصد شرکت کنندگان در این آئین از مدیران دولت احمدی نژاد و طرفداران دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری بودند.
سخنرانان مراسم در تقدیر و تشکرهایی که داشتند هیچ کدام به اصحاب رسانه و اعضای ستاد روحانی در استان اشاره ای هم نکردند و این در حالی است که به گفته مسئولان، خبرنگاران نقش انکار ناپذیری در انعکاس اخبار و گرم کردن تنور انتخابات ریاست جمهوری داشتند.
بعد از کش و قوس هایی که بر سر انتخاب دکتر خادمی به وجود آمد به نظر می رسد این عدم حضور یا عدم دعوت از مسئولین ستاد روحانی در استان نمی تواند بدون دلیل باشد.
دکتر خادمی در مراسم معارفه خود از همه ی نخبگان خواست تا او را در مدیریت استان یاری کنند.
برای ارزیابی نحوه تعامل ستاد روحانی در استان با استاندار جدید، باید به انتظار اتفاقات روزهای آتی نشسست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمد گفت:

  تو دیگه کی هستی مگه نمی دونی چه آدمهایی دراین مملکت دست جلودارند که مصداق شعر تغاری بشکند ماستی بریزد. جهان گردد به کام کاسه لیسان ازآن طرف مصداق شعر به سروگفتندچرامیوه نمی آری گفت آزادگان تهیدستند

 • ز. ح گفت:

  با سلام . متأسفانه در استان همیشه نسبت به اصحاب رسانه بی مهری می شود این ها که جای خود دارند.

 • قرباني گفت:

  مدیر محترم سایت استان از اینکه در بین تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه شما به این نکته توجه نمودید بسیار متشکریم و به راستی اگر اصحاب رسانه نباشند تکلیف اطلاع رسانی اقدامات و فعالیت های مدیران و یا مشکلات و دغدغه های جامعه چه می شود
  بنده نیز به عنوان عضو کوچکی از اصحاب رسانه این انتظار را از سخنرانان حاضر در جلسه داشتیم که گوشه چشمی به اهالی مطبوعات می انداختند و چرا که این عده را می توان از سربازان بی مزد و منت انقلاب بر شمرد که بی هیچ ادعایی به بهترین نحو به جامعه خدمت می کنند .

 • مسعود گفت:

  به زودی باید شاهد این باشیم که تعداد دیگری از نیروهایی اضافی اداره کل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد با عناوین دروغی راهی اداره کل ارشاد البرز شوند مثل ا…… و ش…… و ….

پربازديد