تاریخ درج خبر : 1392/07/04
کد خبر : ۹۴۱۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

باید فضای کار جمعی و گروهی را در استان گسترش داد

سایت استان: استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید فضای کار جمعی و گروهی را در استان گسترش داد

به گزارش سایت استان، دکتر موسی خادمی در آئین معارفه ی خود به عنوان استاندار جدید افزود: پایبند نبودن به کار گروهی و شورایی یکی از حلقه های مفقوده و موانع اصلی در توسعه استان کهگیلویه وبویراحمد است و با چنین نگاهی هر مسوول و مدیری در هر جایگاه و مقامی که باشد نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

400

وی انتخاب استاندار بومی استان با همکاری مجمع نمایندگان استان، نماینده ولی فقیه در استان و صاحبنظران و نخبگان سیاسی را تجلی عینی کار گروهی در استان کهگیلویه و بویر احمد بعد از مدت ها دانست و اضافه کرد: این روش و مدل مدیریتی باید برای همیشه به یک الگوی تمام عیار تبدیل و به نسل های بعدی منتقل شود.

خادمی اظهار کرد: بنده به هیچ وجه نه نگاه قومی دارم و نه نگاه گروهی بلکه تنها با یک نگاه که برآمده از شایسته‌سالاری و مشی اعتدال دولت تدبیر و امید است، عمل خواهم کرد.

وی با اشاره به مهمترین رویکرد خود برای مقابله جدی با نگاه های طایفه‌ ای، افزود: هیچ یک از مدیران و همکاران در این استان حق ندارند نگاه طایفه‌ای، قومی و گروهی در کارها و امور محوله خود داشته باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به عنوان استاندار این استان نگاه های حزبی و قومی را در کارکرد خود دخالت نخواهم داد.

استاندارجدید کهگیلویه و بویراحمد اولویت کاری خود در این استان را شکوفایی اقتصادی و سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف به ویژه صنعت، کشاورزی و گردشگری عنوان کرد و افزود: باید بسترلازم را برای امر سرمایه‌گذاری خارجی آماده کرد.

وی با بیان اینکه با مدیران ناکارآمد و غیرمتخصص کارکردن مشکل است، تصریح کرد: در گزینش مدیران دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد اصل بر شایسته سالاری و تخصص قرار خواهد گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علاقه مند یه سرمایه گذاری در شهرستان چرام ولنده گفت:

    جناب آقای دکتر خادمی ضمن خیر مقدم فرودگاه دهدشت در اولویت کاری قرار گیرد جمعیت این شهرستان وشهرستا ن هایی
    جدید بالاست موفق باشید

  • محمد گفت:

    درخصوص تعطیلی روز پنجشنبه کارمندان تجدید نظر بفرمایند و طبق روال گذشته تعطیل گردد

پربازديد