تاریخ درج خبر : 1391/11/01
کد خبر : ۹۴۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنان معاون استاندار منطقی، خداپسندانه و به دور از هرگونه شبهه بود

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه گچساران با اشاره به سخنان ارائه شده توسط معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نماز جمعه گچساران گفت: سخنان ایشان منطقی، خداپسندانه و به دور از هرگونه شبهه بود.

به گزارش سایت استان، مختار شفیعی  در گچساران اظهار کرد: حجاب از ارزشمندترین واجبات دین مبین اسلام بوده که لازم است مورد توجه زنان و مردان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه رواج بدحجابی و بی‌حجابی از نقشه‌های شوم دشمنان علیه مسلمانان است، غافلان از شعائر اسلامی و شیفتگان فرهنگ غرب را تلفات این جنگ نرم دانست.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه گچساران عنوان داشت: در این جنگ نرم دشمنان باید خود را به سلاح ایمان مسلح کرده و اجازه پیش‌روی به دشمنان ندهیم.

شفیعی گرایش به پوشش و عفاف را یک گرایش فطری در میان زنان و مردان دانست و یادآور شد: میزان و شکل رعایت حجاب و عفاف رابطه مستقیمی با اخلاق و فرهنگ جوامع داشته و دارد.

وی با بیان این‌که ایران اسلامی کشوری پیشرو در رعایت موازین شرعی و اسلامی است، حجاب و عفاف را یکی‌ از مهم‌ترین سفارشات قرآن، پیامبر بزرگ اسلام و امامان(ع) عنوان کرد.

شفیعی افزود: رعایت حجاب و عفاف تنها مختص به گروه و قشر خاصی نیست و همه زنان و مردان باید در این زمینه توجه ویژه‌ای داشته باشند.

امید است مطالب مطرح‌شده در سایت‌ها شیطنت و منفعت‌طلبی نباشد

رئیس ستاد نماز جمعه گچساران ابراز داشت: در نماز جمعه هفته گذشته این شهرستان و توسط معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مطالبی پیرامون مسائل سیاسی، حجاب و مسائل فرهنگی مطرح شد.

شفیعی گفت: برخی سایت‌های محلی و متأسفانه افراد حقیقی و حقوقی آگاهانه و ناآگاهانه برداشت‌هایی از این سخنان داشته‌اند که برداشت‌ها و اظهار نظرهای برخی افراد، غلط و به دور از واقعیت است.

وی خاطرنشان کرد: اینجانب به عنوان رئیس ستاد نماز جمعه این شهرستان و عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان با اشرافیت کامل، اوضاع و احوال نماز جمعه را به طور کامل زیر نظر داشته و دارم.

شفیعی بیان داشت: سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه گچساران به طور کامل و دقیق شنیده و سنجیده می‌شود و به طور قطع بیش از هر کسی بر نحوه گفتار سخنرانان توجه دارم.

وی با اشاره به مطالب ارائه شده توسط غلامعلی رضوانی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مطالب بیان شده توسط ایشان به دور از هر گونه شبهه و ابهام بوده و بسیار منطقی و خداپسندانه بود.

شفیعی سخنرانی معاون استاندار در زمینه وضعیت حجاب در گچساران را دلسوزانه توصیف کرد و بر لزوم تلاش برای اجرای هر چه مطلوب‌تر دستورات سفارش شده دین مبین اسلام در جامعه تأکید کرد.

وی معاون استاندار را سرباز مخلص ولایت و خدمتگزار واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: استاندار و ایشان، بهتر از من و دیگرانی که ادعا دارند نگران شهرمان هستیم، تلاش بی‌وقفه دارند.

شفعی با اشاره به مطالب درج شده در برخی سایت‌‌های محلی استان و اظهار نظرهای برخی افراد حقیقی و حقوقی ادامه داد: امید است این حرف‌های توهین‌آمیزی که در سایت‌ها آمده فقط در اثر کج‌فهمی و سوء برداشت باشد و شیطنت‌ها و منفعت‌طلبی در این مطالب وجود نداشته باشد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد