تاریخ درج خبر : 1391/11/01
کد خبر : ۹۴۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون سیاسی رسما عذرخواهی کند

نماینده شهرستان های “کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ” در مجلس شورای اسلامی از معاون سیاسی – امنیتی استاندار خواست تا از مردم استان در خصوص اظهاراتش در نماز جمعه هفته گذشته گچساران رسما عذرخواهی نماید .

به گزارش یاست استان، سید “علی محمد بزرگواری ”  گفت : گچساران قدیمی ترین شهر استان کهگیلویه و بویراحمد و با تقدیم 57 شهید به انقلاب اسلامی از شهرهای شهید پرور استان است.

وی با بیان اینکه این شهرستان محل تلاقی فرهنگ ها و قومیت های مخالف است افزود : ممکن است در برخی افراد هم بی حجابی های دیده شود ولی اینکه مسئله بی حجابی به همه بانوان گچسارانی نسبت داده شود درست نیست .

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس نهم جایگاه نماز جمعه را ممتاز و برجسته خواند و خاطرنشان کرد : اصولا در خصوص مسائل شرعی امام جمعه باید اظهار نظر کند و معاون سیاسی اگر نظری  داشت باید آنرا در شورای فرهنگ عمومی یا شورای تامین اعلام می کرد نه اینکه در تریبون نماز جمعه و با تعمیم آن به همه بانوان گچسارانی بگوید .

بزرگواری با تاکید بر اینکه اظهارات رضوانی اگر متوجه به همه بانوان گچسارانی باشد توهین بزرگی است گفت : کسی که از تریبون نماز جمعه عامه بانوان گچسارانی را مورد خطاب قرار داده است حتما کار زشتی کرده است و باید عذر حواهی کند.

این نماینده مجلس نهم افزود : مردم گچساران باید خویشتنداری و سعه صدر از این موضوع عبور  هرچند که معاون سیاسی هم باید رسما از این مردم نجیب و بانوان متدین و محجبه گچسارانی عذر خواهی کند .

بزرگواری با تاکید بر اینکه در جامعه ممکن است  بی حجاب هم وجود داشته باشد تصریح کرد : اکثریت خانواده های گچساران و بانوان آن محجبه ، مومن و متدین هستند و اینکه موضوع بی حجابی به همه خانم های گچسارانی خطاب شود حرف زشتی است و درست نیست .

منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بانوی گچسارانی گفت:

  اقای محترم خانواده های اصیل مذهبی که مذهبی بودنشان توام با اگاهی وبصیرت دینی است بسیارند وقبل تز انقلاب هم دیندار بوده اند در هیچ جتی تستان مردمی به ایمان وتقید واصالت مذهبی وجود ندارد از حاج اقا هپ بسیار تشکرداریم که از حق ما که با حجاب متولد شده اایم دفاع کردند ممنون

 • چنگلوا گفت:

  عاشق همین بی باکی و شجاعتت هستم فدایی داری حاج آقا

 • گچسارانی گفت:

  خواس مرش پاک کنه تیشه کور که

  آقای نماینده همه بانوان گچسارانی محجبه ومومنه ومتدین هستند نه اکثریت آنها پس اول خودتان معذرت خواهی کنید./

 • طولیان گفت:

  درود بر شما، سید بزرگوار

 • درود بر بزرگواری

پربازديد