تاریخ درج خبر : 1391/11/02
کد خبر : ۹۴۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مخابرات استان درافزایش نرخ تلفن ثابت تخلف کرده است

مدیرکل ارتباطات و فناری اطلاعات کهگیلویه وبویراحمد گفت: شرکت مخابرات این استان در خصوص افزایش تعرفه نرخ مکالمات تلفن ثابت تخلف کرده است.

به گزارش سایت استانسید یاسرحسن پور در نشست خبری افزود: شرکت مخابرات این استان بدون مجوز اقدام به افزایش نرخ هر ‘پالس’ تلفن ثابت از 7/44 به 03/51ریال کرده که بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات این امر تخلف محسوب می شود.

وی بیان کرد: پرونده تخلفاتی شرکت مخابرات این استان برای بررسی و صدور حکم به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

حسن پوراظهار کرد: شرکت مخابرات کهگیلویه وبویراحمد که ازتاریخ ششم بهمن ماه سال گذشته تاکنون، اقدام به افزایش نرخ هرپالس تلفن ثابت کرده، در توجیه این تخلف خود مدعی است که این امر در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای مخابراتی بوده است.

وی افزود: این در حالی است که هیچ گونه یکسان سازی کدهای مخابراتی در سطح این استان انجام نشده است.

حسن پورافزایش وتعیین هرگونه نرخ مکالماتی در بخش های مختلف زیرساختی از قبیل تلفن ثابت وهمراه اول و یا تعیین نرخ پهنای باند اینترنت را بدون هماهنگی با سازمان تنظیم مقررات ارتباطات (رگولاتوری) تخلف دانست و افزود: در صورت ارتکاب، رگولاتوری نیز موضوع را پیگیری و دراسرع وقت اعمال مقررات خواهد کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به سردرگمی و نگرانی برخی مردم و مشترکان همراه اول و ایرانسل مبنی برارسال مستمر پیامک های تبلیغاتی، گفت: ارسال پیامک بدون هماهنگی با مشترکان تخلف محسوب می شود.

وی عنوان کرد: البته مشترکان و مردم می توانند با ارسال عدد ‘دو’ به شماره 50005 اقدام به غیرفعال کردن این پیام ها کنند و در صورت تکرار و ارسال پیام مجدد موضوع را از طریق اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان پیگیری کنند.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد