تاریخ درج خبر : 1391/11/03
کد خبر : ۹۴۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خداداد افشاریان به میادین داوری فوتبال بازگشت

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از بازگشت خداداد افشاریان به میادین داوری فوتبال کشور به عنوان ناظر خبر داد.

سید کرامت‌الله موسوی اظهار داشت: خداداد افشاریان ناظر داوری لیگ برتر فوتبال کشور که مدتی دور از عرصه نظارت در لیگ برتر بود بار دیگر به میادین بازگشت تا تجربیات خود را که سال‌ها در لیگ برتر و آسیا به دست آورده بود در اختیار داوران جوان کشور قرار دهد.

موسوی ادامه داد: افشاریان قضاوت بازی حساس سپاهان اصفهان و پیکان تهران از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشور را نظارت خواهد کرد.

این مسئول در هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افتخارآفرینی افشاریان در عرصه داوری فوتبال کشور خاطرنشان کرد: ما به نوبه خود در فوتبال این استان قدردان خدمات وی به فوتبال کشور و استان هستیم.

وی افشاریان را از نخبگان ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی کرد و افزود: همه وظیفه داریم در راستای نخبه‌پروری و احترام به نخبگان در استان قدم برداریم.

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد افزود: تجربه خداداد افشاریان در بلندمدت می‌تواند گره‌گشای موضوعات داوری در استان ما باشد و باید از این تجارب گرانبها به درستی استفاده کنیم.

موسوی استفاده از خداداد افشاریان در عرصه داوری از سوی فدراسیون و کمیته داوران را به فال نیک گرفت و گفت: بی‌شک عرصه داوری کشور برای تربیت و پرورش افرادی نظیر افشاریان هزینه‌های زیادی را متحمل شده و از این رو در حفظ این سرمایه‌ها تلاش خواهد شد.

این مسئول در هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد آینده داوری در این استان را روشن دانست و گفت: با تکیه بر ظرفیت این جوانان عاشق فوتبال، می‌توان در سطوح مختلف داوری بیش از این حرفی برای گفتن در کشور داشت.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد