تاریخ درج خبر : 1391/11/03
کد خبر : ۹۴۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

حاشیه ساز ترین استاندار این روزهای احمدی نژاد کیست؟

حاشیه ساز ترین استاندار این روزهای احمدی نژاد کیست؟ این تمام ماجرا نبود و در ادامه ایشان اوایل دی ماه در یک نشست خبری در گچساران در مورد حقیقت پور نماینده اردبیل و نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفته بود که من می گویم ایشان آدم ساده ای است و این تخریب ایشان نیست و ممکن است قضاوت های ایشان هم درست باشد. گروه سیاسی ـ یکی از انتقادات ماه های اخیر اصولگرایان به احمدی نژاد تغییر سریع استانداران در زمانی نزدیک به ایام انتخابات بوده و هست.

به گزارش سایت استان، در این میان صحبت ها و موضاع یکی از استانداران دولت احمدی نژاد در نوع خود جالب و قابل تامل است. سید حسین صابری استاندار فعلی استان کهگیلویه و بویراحمد و استاندار پیشین اردبیل و لرستان بود که نکته جالب توجه در مورد انتصاب ایشان همین بس که در هر دو دفعه سید حسین صابری در بازدید از پروژه ها و از زبان خبرنگاران خبر برکناری خود را شنیده است.

اما چند وقت اخیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد تیتر یک بسیاری از خبرگزاری ها و روزنامه های کشور شده است. استاندار کهگیلویه و بواحمد تاکید کرد که توزیع سیب زمینی در آستانه انتخابات ۸۸ ریاست جمهوری به پیشنهاد وی صورت گرفته است. ” سید حسین صابری ” در نشست ماهیانه خود با رسانه های کهگیلویه و بویراحمد در سالن استانداری استان گفت: مقدار زیادی سیب زمینی در زمان استانداری من در لرستان مانده بود. من گفتم بدهید به بهزیستی و کمیته امداد که متاسفانه ده درصد هم مصرف نشد و اگر می پوسید بحران ایجاد میکرد. فقط بدشانسی این بود که درست در زمان انتخابات این مشکل به وجود آمد و ربطی به انتخابات نداشت. اما این تمام ماجرا نبود و در ادامه ایشان اوایل دی ماه در یک نشست خبری در گچساران در مورد حقیقت پور نماینده اردبیل و نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفته بود که من می گویم ایشان آدم ساده ای است و این تخریب ایشان نیست و ممکن است قضاوت های ایشان هم درست باشد. من هیچ گاه عملکردم را با قضاوت های او که قبل از من استاندار بوده است نمی سنجم. اما منصور حقیقت پور در پاسخ به این اظهارات استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تندی پاسخ گفت و رسانه های محلی جوابیه حقیقت پور را منتشر کردند که در بخشی از آن آمده بود: انسان ابله باشد اشکال دارد ولی ساده باشد مشکلی نیست. اما استاندار کهگیلویه و بویراحمد در تازه ترین صحبت های جنجالی خود گفته بود:‌ استاندار کهکیلویه و بویراحمد از شهردار یاسوج خواست تا از دادن مجوز به ساختمان‌های در دست ساخت این شهر که آشپزخانه اوپن (OPEN) در آنها طراحی شده است، خودداری کند. به گزارش”ندای انقلاب” به نقل از ایلنا، استاندار کهکیلویه و بویراحمد از شهردار یاسوج خواست تا از دادن مجوز به ساختمان‌های در دست ساخت این شهر که آشپزخانه اوپن (OPEN) در آنها طراحی شده است، خودداری کند. «سید حسین صابری» که در نشست بررسی حقوق شهروندی در استان کهکیلویه و بویراحمد با عنوان حجاب و عفاف سخن می‌گفت، با انتقاد از عدم رعایت معماری اسلامی در طراحی آشپزخانه‌ها در استان گفت: چرا شهرداری نقشه‌هایی را که آشپزخانه اوپن در آن دیده شده است، تایید می‌کند؟ وی همچنین درخواست کرد شهرداری به پروانه ساختمان‌هایی که اصول اسلامی را رعایت می‌کنند، تخفیف بدهد. ظاهرا استاندار جنجالی کهگیلویه و بویراحمد که تنها در یک ماه توانسته رسانه ها را به خود معطوف کند؛امید آن می روئد تا پایان دولت احمدی نژاد حاشیه های بیشتری را در فضای رسانه ای تولید کند.

منبع: بولتن نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد