تاریخ درج خبر : 1392/07/05
کد خبر : ۹۵۲۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پرواز شبانه در فرودگاه یاسوج میسر شد

سایت استان: مدیر فرودگاه یاسوج گفت: با نصب سیستم پیشرفته فرودگاهی از این پس فرودگاه یاسوج قادر به خدمات‌دهی به هواپیماها در شب و آب و هوای نامناسب خواهد بود.

عصر امروز با حضور غلام‌محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و فخرالدین هاشمی مدیر فرودگاه یاسوج از تجهیزات مدرن برای استفاده فرودگاه در شب برای پرواز هواپیما رونمایی شد.

images

در این مراسم مدیر فرودگاه یاسوج اظهار کرد: برای تجهیز فرودگاه به این سیستم دو میلیارد تومان هزینه شده است.

فخرالدین هاشمی ابراز کرد: دستگاه وارد فرودگاه یاسوج شده و تا سه ماه دیگر راه‌اندازی می‌شود که خدمات خوبی را با راه‌اندازی این دستگاه در فرودگاه یاسوج خواهیم داشت.

این مسئول در ادامه گفت: پس از نصب این دستگاه اطلاعیه هوانوردی برای آن صادر می‌شود که این دستگاه قابل استفاده برای هواپیماهایی است که یا وارد شده و یا از این فرودگاه خارج می‌شوند.

وی تصریح کرد: همچنین این سیستم به هواپیماهایی که از بالای سر ما عبور می‌کنند خدمات‌دهی و سرویس‌دهی می‌کند.

هاشمی به خدمات این دستگاه اشاره کرد و گفت: در آب و هوای نامساعد و در شب دستگاه به ما کمک می‌کند تا هواپیماها امکان پرواز داشته باشند که اکنون سیستم لایتینگ فرودگاه را هم داریم ولی به دلیل عدم نصب این دستگاه عملاً قابل استفاده نیست.

مدیر فرودگاه یاسوج با اظهار این سخن که طرح پروازی در فرودگاه یاسوج نداریم، خاطرنشان کرد: با آمدن طرح پروازی، در شب پرواز در فرودگاه یاسوج میسر می‌شود.

در ادامه غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که فرودگاه یاسوج برای توسعه این شهر باید به سیستم‌های روز دنیا مجهز شود، ابراز داشت: ما در تهران پی‌گیر کمبودهای فرودگاه یاسوج خواهیم بود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد