تاریخ درج خبر : 1392/07/05
کد خبر : ۹۵۲۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

درخواست یک دوستدار محیط زیست از استاندار

سایت استان: یک دوستدار محیط زیست با اشاره به ویژگیهای خاص و منحصر به فرد اکولوژیک و ارزش های اقتصادی محیط های طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد، حفاظت از محیط زیست و اکوسیستم های طبیعی و نیز پیشگیری و برخورد فعال با عوامل آلوده کننده و تخریب محیط زیست را موجب حفظ تعادل مناسبات زیستی و توسعه پایدار و بهبود اعتلای کیفی زندگی اجتماعی و رونق گردشگری و افزایش توریسم دانست.

100

 

این طرفدار محیط زیست؛ ضمن آرزوی توفیق برای استاندار جدید در مسئولیت خطیر محوله، با تاکید بر اینکه گویا بعضی عناصر سودجو که چندان به مصالح عمومی مردم توجهی ندارند در صدد هستند با سو استفاده از تغییرات مدیریتی ایجاد شده به فعالیت های غیر قانونی خود (برداشت شن و ماسه ) از حاشیه رودخانه ها خصوصا رودخانه بشار یاسوج اقدام کنند، از استاندار جدید استان درخواست کرد تا دستگاههای ذیربط و مسئول از فعالیت مجدد اینگونه صنایع آلوده کننده و خطر آفرین بصورت جدی جلوگیری کنند.

این دوستدار طبیعت در پایان با تشکر و قدردانی از استاندار سابق استان، مدیران دستگاه قضایی، فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی، مدیران دستگاه اطلاعاتی و امنیتی، مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل استاندارد، سازمان حفاظت محیط زیست، سایر دستگاههای اجرایی و اصحاب رسانه و مطبوعات و در حمایت از حیات طبیعی رودخانه بشار، از آنان خواست با توجه به رای قطعی مراجع قضایی بر جمع آوری و تعطیلی واحد های آلاینده و مخرب در حاشیه این رودخانه، همچنان بر این مهم تاکید و مراقبت داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ف گفت:

    توجه به محیط زیست باید در اولویت اول امور اجرایی باشه

  • سولك گفت:

    تنفس مردم مهم است که باید مسدود نشود واقعا نظر درستی است

  • محمد گفت:

    تعجب میکنم از این نظر ک احتمالأ میشه حدس زد که از کجا آب خورده ولی بنظر شما ک ظاهرأ دوست دار طبیعت هستید باید از کجا غیر از رودخانه ها این نیاز رو بر طرف کرد؟! این در حالی هست که سخترین نظارتها بر این طرح ها انجام میشه و ما روستایی ها هم دیگه لازم نیست هزینه های سنگین تری رو واسه تأمین نیازمون بدیم، از آقای دکتر خادمی تقاضا دارم که حمایت کامل و در مقابل آن بر این طرح ها نظارت کامل کنند. سپاس

پربازديد