تاریخ درج خبر : 1391/11/06
کد خبر : ۹۵۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

کُرَل قُوچی شهرداری یاسوج صدرنشینی را از استقلال اهواز گرفتند

هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال، عصر امروز پیگیری شد و در حساس‌ترین‌ بازی و از گروه دوم، تیم صدرنشین استقلال صنعتی خوزستان در اهواز بانتیجه یک بر صفر مغلوب تیم رده دومی شهرداری یاسوج شد و صدر جدول را به این تیم واگذار کرد.اما این تنها بازی حساس هفته نبود در یک مسابقه دشوار دیگر تیم ایرانجوان در همدان با دوگل پاس را برد و گسترش فولاد هم با دوگل از سد نساجی گذشت تا در گروه اول با اقتدار صدرنشین بماند.

شهرداری یاسوج در اهواز صدرنشین لیگ دسته یک شد

تیم فوتبال استقلال خوزستان درجریان هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته یکم باشگاه های ایران درخانه درمقابل تیم فوتبال شهرداری یاسوج با یک گل مغلوب شد تاصدر جدول گروه ب را به تیم شهرداری واگذار کند .

دراین دیدار که عصرپنجشنبه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد تیم فوتبال شهرداری یاسوج با گل دقیقه 85 حمید صفری برنده این مسابقه شد.

تیم شهرداری با این برد 33 امتیازی شد وبه تنهایی در صدر جدول گروه ب لیگ دسته یکم باشگاه های ایران قرار گرفت .

این مسابقه را که در یک هوای بهاری برگزار شد امیر حسین فتاحی به کمک رضا عبدوس و محمد عطایی قضاوت کرد.

گزارش رقابت شهرداری یاسوج و استقلال اهواز در خانه رقیب

جا به جایی صدر نشین در اهواز/ استقلال گرفتاری بی زمینی شد
استقلال صنعتی خوزستان در یک بازی نزدیک یک بر صفر از شهرداری یاسوج شکست خورد و صدر جدول را به این تیم واگذار کرد.

عصر پنج شنبه در هفته هفدهم لیگ دسته یک باشگاه های کشور در گروه «ب» دو تیم استقلال صنعتی خوزستان و شهرداری یاسوج از ساعت 14 و 15 دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز به دیدار هم رفتند که در پایان سفیدپوشان یاسوجی با یک گل میزبان خود را شکست دادند.
شهرداری یاسوج که چند هفته بود در رده دوم جدول در پی صدرنشینی بود، موفق شد با پیروزی مقابل صدرنشین جدول در یک رقابت رو در رو به صدر جدول صعود کند.

در نیمه اول این بازی استقلال تا حدودی بهتر از شهرداری یاسوج کارکرد و بیشتر دقایق به سفیدپوشان فشار وارد کرد که حاصلش دو موقعیتی بود که سعید عنافچه مهاجم استقلال و علیرضا ابراهیمی مدافع پیش تاخته این تیم به ترتیب در دقایق 17 و 39 بازی از دست دادند.
در دقایق پایانی نیمه اول تیم شهرداری یاسوج از یک فرصت استفاده کرد و صحنه خطرناکی روی دروازه آبی پوشان ایجاد کرد اما منجر به گل نشد.

نیمه دوم بازی را شهرداری بهتر شروع کرد و در ادامه هم با رد و بدل کردن پاسهای تک ضرب و فرارهایی در عمق دفاع استقلال موفق شد چند خطر جدی روی دروازه میزبان خود به وجود آورند. در ادامه بازی هم توپ و میدان را در اختیار گرفتند. در 10 دقیقه آخر بازی شهرداری خط دفاعی آبی پوشان را تحت فشار زیادی قرار داد و در دقیقه 85 اکبر صفری بازیکن تعویضی شهرداری با یک ضربه زمینی از پشت محوطه جریمه توپ را از کنار دستام شحیطاوی وارد دروازه کرد.

در ادامه بازی شهرداری که خود را خارج از خانه برنده می دید بازی را اداره کرد و در نهایت امیر حسین فتاحی بعد از گرفتن شش دقیقه وقت تلف شده سوت پایان بازی را به صدا در آورد و بازی با همان یک گل به پایان رسید.

+منابع: Goal.com –  مهر – ایرنا

*  “کُرَل قُوچی” لقبی است که در دایره المعارف ویکی پدیا به تیم فوتبال شهرداری یاسوج داده شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد