تاریخ درج خبر : 1391/11/08
کد خبر : ۹۵۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف بیش از 6 کیلوگرم تریاک در موم های عسل

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد گفت: روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان ضمن متوقف کردن یک دستگاه خودرو و کشف بیش از 6 کیلوگرم تریاک در موم های عسل ، دو نفر قاچاقچی مواد مخدر را در این خصوص دستگیر کردند.

سرهنگ علی کاشانی افزود: روز گذشته در پی خبری از منابع اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو پژو 405 حامل مواد مخدر از سمت شیراز به طرف یاسوج در حرکت می باشد، عوامل پاسگاه انتظامی تنگ سرخ این شهرستان با اجرای ایست و بازرسی در ورودی شهر اقدامات خود را آغاز کردند.

وی اظهارکرد: در کمتر از یک ساعت پس از حضور ماموران در محل، خودرو موصوف مشاهده و طی یک عملیات غافلگیرانه از ادامه حرکت آن جلوگیری به عمل آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد بیان کرد: در بازرسی به عمل آمده از این خودرو مقدار 6 کیلو و 900 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که با مهارتی خاص و در پوشش موم های عسل جاسازی شده بود، کشف و راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند.

سرهنگ کاشانی اضافه کرد: پس از انتقال متهمان و مواد کشف شده به همراه خودرو به مقر انتظامی، در بازجویی های به عمل آمده هر دو متهم به جرم خود اعتراف کردند و اظهار داشتند که مواد را از شیراز خریداری و قصد فروش آن را در یاسوج داشتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد