تاریخ درج خبر : 1391/11/08
کد خبر : ۹۵۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

قول مساعد استاندار و نماینده جهت پیگیری شهرستان شدن چاروسا

سایت استان: عضو شورای شهر قلعه رئیس با اشاره به اینکه بخش چاروسا ظرفیت‌های لازم برای شهرستان شدن را دارد، گفت: محرومیت‌‌زدایی از چاروسا بدون شهرستان شدن امکان‌پذیر نیست.

علی عابدی با اشاره به وجود برخی از عقب ماندگی‌ها در منطقه چاروسا اظهار داشت: امیدواریم که با نگاه ویژه مسئولان این مشکلات رفع شوند.

عضو شورای شهر قلعه رئیسی اضافه کرد: وجود منابع انسانی و طبیعی غنی در این بخش می‌تواند ظرفیت خوبی برای پیشرفت این بخش باشد.

عابدی با بیان اینکه این بخش از نظر موقعیت جغرافیایی در محل بسیار مناسب قرار گرفته، تصریح کرد: در صورت توسعه و تقویت محورهای مواصلاتی می‌توان به برون رفت این شهر و مناطق آن از بن‌بست امید فراوانی داشت.

عضو شورای اسلامی شهرستان کهگیلویه تاکید کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات خوب و شایسته‌ای را به مردم این منطقه ارائه داده ولی عمق فقر و محرومیت در این بخش آن‌چنان است که باید توجه و تدبیر ویژه‌ای برای رفع مشکلات آن اندیشیده شود.

عابدی با اشاره به اینکه بخش 27 هزار نفری چاروسا معیارها و شاخص‌های لازم برای شهرستان شدن را دارد، بیان کرد: یکی از را های اصلی رفع محرومیت چاروسا تبدیل این بخش به شهرستان است.

عضو شورای شهر قلعه رئیسی با بیان این‌که استاندار و نماینده شهرستان کهگیلویه در مجلس قول مساعد برای تبدیل این بخش به شهرستان را دادند، افزود: امیدواریم که مسئولان استانی و نماینده شهرستان در این زمینه همت بیشتری به خرج دهند.

عابدی تقدیم 73 شهید و بیش از 400 جانباز را برگ زرینی در کارنامه افتخارات این بخش عنوان کرد و افزود: اصلی‌ترین خواسته مردم چاروسا تبدیل شدن به شهرستان است و امیدواریم این موضوع هرچه زودتر محقق شود.

عضو شورای شهر قلعه‌رئیسی وجود نمایندگی‌های مستقر ادارات در این شهر را موضوعی مهم و تاثیر‌گذار در شهرستان شدن بخش چاروسا عنوان کرد و افزود: امیدواریم با تبدیل شدن چاروسا به شهرستان مردمان این دیار به آرزوی دیرینه خود یعنی توسعه هر چه سریع‌تر منطقه برسند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • mhman گفت:

    اقای استاندار ونماینده که قول دادند . نگفتند کجا این منطقه باید دولت سرمایه گذاری کند درحالیکه جاو مکانی برای شهر وشهرستان شدن رئیسی نیست چرا استاندار ونماینده این قول را به منطقه زیبای دیشموک ندادند

  • ناشناس گفت:

    اقای عابدی درزمان انتخابات شوراها قول داده بود پل هوایی بزند.چرانزدنمی دانم……..

پربازديد