تاریخ درج خبر : 1391/11/08
کد خبر : ۹۵۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری اردوی تیم‌های ملی فوتبال جوانان و امید کشور در استان

سایت استان: رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اردوی تیم‌های ملی فوتبال جوانان و امید کشور در کهگیلویه و بویراحمد در فروردین و اردیبهشت سال آینده خبر داد.

سید پرویز موسوی اظهار کرد: تعداد 12 بازیکن فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم ملی استعدادیابی زیر 17 سال کشور دعوت شدند.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اردوی استعدادیابی تیم‌های ملی زیر 17 سال کشور با حضور سرمربی تیم ملی در شهر شیراز برگزار می‌شود و 12 نفر از بازیکنان استان از شهرهای مختلف در این اردو حضور خواهند داشت.

موسوی در ادامه از حضور 12 نفر دیگر از فوتبالیست‌های استان در اردوی تیم ملی زیر 15 سال کشور که در شیراز برگزار می‌شود، خبر داد و خاطرنشان کرد: در این اردوی استعدادیابی بازیکنانی از استان‌های جنوبی کشور شامل خوزستان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند و زیرنظر مربیان تیم ملی تمرینات لازم را برگزار خواهند کرد.

این مسئول در ادامه از معرفی بازیکنان استان به فدراسیون جهت حضور در اردوهای تیم ملی در رده‌های سنی زیر 18، زیر 12 و زیر 10 سال خبر داد و اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با فدراسیون فوتبال کشور، همانند سال گذشته شهر یاسوج میزبان یکی از رده‌های سنی استعدادیابی تیم‌های ملی خواهد بود.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد شرایط جوی خوب استان را زمینه حضور اردوهای تیم‌های ملی دانست و از برگزاری اردوی یک هفته‌ای تیم‌های ملی جوانان و امید کشور در استان و برگزاری دیدارهای دوستانه با تیم‌های باشگاهی کهگیلویه و بویراحمد در اسفندماه، فروردین و اردیبهشت‌ماه سال 92 خبر داد و نبود زمین چمن مناسب را مهم‌ترین مشکل این هیئت برای برگزاری چنین کاری دانست.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد