تاریخ درج خبر : 1392/07/07
کد خبر : ۹۶۱۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در یاسوج

سایت استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در یاسوج گفت: این جشنواره از شانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری به مدت پنج روز در این استان برگزار می شود.

نشست جشنواره کودک

امین کمالوندی در نشست هماهنگی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در یاسوج ابراز داشت: با هماهنگی های به عمل آمده با ادارات آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری یاسوج و صدا و سیمای مرکز دنا امیدواریم بتوانیم همچون دوره ی قبل میزبان خوبی برای این جشنواره باشیم.

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در 10 استان کشور افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد باتوجه به توانمندی های میزبانی توانست در میان این 10 استان برای برگزاری هرچه بهتر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این جشنواره در سالن اصلی تئاتر شهر یاسوج، مجتمع فرهنگی شهدای نفت گچساران و مجتمع شماره یک دهدشت برگزار می شود تصریح کرد: این جشنواره در دو سانس صبح و عصر و در چهار نوبت برگزار می شود.

در این نشست علاوه بر مدیرکل، معاون هنری و سینمایی، رییس انجمن سینمای جوان، رییس اداره سینمایی و صمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بویراحمد حضور داشتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد