تاریخ درج خبر : 1392/07/07
کد خبر : ۹۶۱۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

143 کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان بویراحمد پرداخت شد

سایت استان: 143 مورد کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بویراحمد پرداخت شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بویراحمد از پرداخت 143 مورد کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در سال جاری خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، زریر انصاری گفت: یکی از برنامه های مهم کمیته امداد کمک به تامین جهیزیه زوج های جوان در آستانه ازدواج و گسترش فرهنگ اسلامی در برپایی ازدواج‌های آسان و ساده می باشد.
وی اظهار داشت: به همین منظور از ابتدای سال جاری تاکنون 143 مورد کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت پرداخت شده است.
انصاری اعتبار درنظر گرفته شده برای این کمک هزینه را یک میلیارد و 430 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: سقف کمک هزینه جهیزیه پرداختی به هر نوعروس ۱۰ میلیون ریال می باشد که به صورت نقدی به آنها پرداخت می شود.
وی بیان داشت: نوعروسان تحت حمایت قبل از دریافت کمک هزینه جهیزیه باید درکلاس‌های آموزشی قبل از ازدواج این نهاد شرکت نمایند.
انصاری خاطر نشان کرد: در این دوره های آموزشی، شرکت کنندگان با نحوه بر خورد با مشکلات زندگی، شیوه همسرداری، مدیریت اقتصاد زندگی، نحوه تعامل با خانواده ، تربیت فرزند، مهارتهای زندگی مشترک، بهداشت فردی و روانی آشنا می شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد