تاریخ درج خبر : 1392/07/07
کد خبر : ۹۶۳۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فرهادی: صداقت شرط موفقیت هر مدیر است

سایت استان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اظهار داشت: اگر مدیران در کار خود صادق بوده و بر زیر دستان خود نظارت دقیق و مستمر داشته باشند موجبات موفقیت سازمان خود را فراهم می نمایند.
به گزارش سایت استان به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عبدالمجید فرهادی در نشستی با حضور تعدادی از معاونین و مدیران استان و شهرستان دنا، اظهار داشت: آموزش نیروها در تمامی حوزه ها ضروری است و کارکنان باید آموزش های لازم را در مورد کار خود فرابگیرند.

IMG_7263 [640x480]
وی اظهار داشت: کامیابی و شکست هر سازمان در گرو عملکرد مدیر آن دستگاه می باشد و هر مدیری باید زیردستانش را باور نموده و در مقام تشویق و تنبیه آنها را درک نماید.
فرهادی تأکید نمود: هر مدیری باید با کارکنان خود صادق بوده و به مدیران جدید فرصت داده شود تا کارآیی خود را اثبات نمایند.
وی بیان داشت: در هر حوزه ای که افراد توان دارند باید به کار گرفته شوند و از نیروهای کارآمد و توانا در هر جایگاهی که توان کاری دارند استفاده شود.
مدیرکل کمیته امداد استان کارآیی و توانمندی نیروها را مهمترین عامل موفقیت هر سازمان و دستگاهی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 70 نیروی سطح 5 در کمیته امداد داریم که در صورت کم کاری و سهل انگاری هریک از نیروهای رسمی در حوزه های مختلف، نیروهای سطح 5 که توانایی بهتری در انجام کارها دارند، جایگزین آنها می شوند.
فرهادی خواستار رسیدگی درست و مطلوب به پرونده های مددجویان و توجیه آنان در زمینه های مختلف شد و بیان داشت: سهل انگاری در امورات محوله به هیچ وجه قابل بخشش نیست و امید است امدادگران این نهاد با درنظر داشتن رضایت خداوند در کار، به امورات مددجویان پرداخته و در رفع مشکلات آنان تلاش نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سید صادق دادگر گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید
    با توجه به اینکه چندماهی هست که یک وام مسکن از طرفه کمیته امدا د امام(ره)برای تعمیر مسکن خانه سید قدرت الله دادگر ساکن بن زرد سفلی تعیین شده ولی زمستان شده خونه هم سقفش پایین امده و هر چه مراجعه میکنیم به کمیته امداد پاتاوه نمیان حداقل وضعیت خانه را ببینندچندین بارم مراجعه کردیم ولی اصلا پیگیر نیستند به خدا قسم ،خواهشمندیم به گوش مسئولین این سازمان برسونید که چرا یک پیرمرد 80 ساله بالایه ده بار مراجعه کنه ولی کارمندان نباید پیگیر باشند وضعیته خونه این اباب رجوع را. انشاالله موفق باشید.

پربازديد