تاریخ درج خبر : 1391/11/11
کد خبر : ۹۶۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

ادامه بارش باران تا اواخر هفته جاری در استان/ میانگین بارش

سایت استان: کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلیویه وبویراحمد گفت: بارش رحمت الهی که از شبانه روز گذشته و همزمان با میلاد نورو رحمت حضرت محمد (ص) در این استان آغاز شده به طور متناوب تا اواخر هفته جاری ادامه خواهد داشت.

ولی بهره مند افزود: شدت بارش ها از دیروز بعد ازظهر تا اواخر دیشب بود.

وی ادامه داد: میانگین بارشهای اخیر در استان تا ساعت 19 روز سه شنبه  برای شهر یاسوج 31/5 ، دوگنبدان 32/6 ، دهدشت 33 ، سی سخت 22 ، لیکک 41/6 ، امامزاده جعفر 22/2 ، باشت 33 ، چرام 27 ، قلعه رئیسی 35 میلی متر گزارش شده است.
بهره مند اظهار داشت: این بارشها با وزش باد همراه بود به طوری که سرعت باد در شهر دهدشت تا 90 کیلومتر در ساعت نیز ثبت شده است.

وی با بیان اینکه طی ساعاتی از فردا از شدت بارش ها در نقاط مختلف استان کاسته خواهد شد، افزود: سامانه بارشی جدیدی ازاواخر روز چهارشنبه جو استان را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

بهره مند با اشاره به اینکه این سامانه بارشی همراه با وزش باد شدید و کاهش دما است، اظهار کرد: دامنه فعالیت این سامانه تا ساعات پایانی روز جمعه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: بر اثر این سامانه بارشی شاهد بارش برف، کولاک و سرمای شدید در نقاط سردسیری استان به ویژه شهرستانهای بویراحمد و دنا خواهیم بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد