تاریخ درج خبر : 1391/11/11
کد خبر : ۹۷۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد زارعی از استخدام های بدون ضابطه در سال های گذشته

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت:برخی رقبای ما به تعدادی از سایت ها استان جهت تخریب ما پول می دهند و این مسأله به یک نان دانی برای این سایت ها تبدیل شده است.

غلام محمد زارعی که در نشست با اعضا کانون بسیج سازمان نظام مهندسی استان سخن می گفت، افزود: ما برعهد خود با مردم همچون کوه ایستاده ایم و چیزی جز رضای خدا و خدمت به مردم را نمی پسندیم . من در طول هفت ماه از نمایندگی خود بیش از هفت هزار مکاتبه جهت رفع مشکلات مردم داشته ام ،اما متاسفانه برخی فقط منافع خود را در تخریب نماینده شما مردم دیده اند و سعی دارند با کارشکنی جلوی اراده محکم مردم را بگیرند، اما به لطف خداوند دست آنان برای مردم رو شده است و هیچ کاری از پیش نمی برند.

وی اظهارکرد: استان ما ۱۰درصد از آب کشور را تولید می کند اما متاسفانه جهت مهار این آب ها که بلااستفاده از این استان خارج می شود در گذشته هیچ گونه چاره اندیشی صورت نگرفته و سهمیه ما از اعتبارات مهار آب ها تنها پنج هزارم درصد بوده است.

این نماینده اصولگرا ابرازکرد: با پیگیری های که در مجلس داشته ام کارخانه های چغندر قند که به مدت ۱۰سال تعطیل بوده دوباره وارد خط تولید شد و کارخانه های آرد ، نشاسته ، گلوکز و دگستروز یاسوج که مدت زیادی نیز تعطیل بوده است دوباره وارد این خط شد و بسیاری از جوانان حوزه انتخابیه من که مدتی به دلیل تعطیلی این کارخانه ها بیکار شده بودند دوباره به سرکار خود برگشته اند.

این نماینده مردم در خانه ملت با انتقاد از پارتی های صورت گرفته در زمینه جذب نیرو و استخدام در سالهای گذشته عنوان کرد: متاسفانه در حوزه اداری در ۱۵فروردین ۹۰ تا ۹۱ بیش از ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر از قوم و خویش مسوولان در سطح ادارات استان بدون هیچ ضابطه و قانونی استخدام شده اند و این چیزی جز ظلم و جفا به مردم این استان نیست.

زارعی در ادامه با بررسی نقش بسیج دردفاع مقدس تصریح کرد:بسیج یک واژه مقدسی است و در همه جا مایه خیر و برکت بوده و برکت امروز ما مدیون تفکر بسیج است. این نماینده مردم درخانه ملت خاطرنشان کرد:ما باید شکرگزار خداوند باشیم که زندگی ما در جمهوری اسلامی است که به برکت خون شهداء امروز ام القراء جهان اسلام است.

وی یادآورشد: شکر دیگر ما از خداوند این است که رهبر فرزانه مانند “مقام معظم رهبری” را به ما اعطا نموده و این فرد بزرگوار یک مجتهد زمان شناس که دردش درد مردم است.

زارعی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد نشاط و اینکه از داشته هایمان حداکثر بهره را ببریم و در این راه دفاع از آرمان ها می باشد ، راهی جز ایستادگی نداریم چراکه پیروز این میدان ملت ماست و دولت به زودی جهت پرکردن حفره های اقتصادی موجود در جامعه برنامه های مدونی را در جامعه اجرا خواهد کرد و هفت دهک جامعه از این برنامه بهره کافی را خواهند برد

در این نشست همچنین شهامت رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و یوبراحمد نیز افزود:متاسفانه مصالح ساختمانی تولید استان ما بسیار غیر استاندار و نامطلوب است و در کشور رتبه بسیار پایینی دارد .در بحث استاد کار ساختمان نیز با مشکل اساسی مواجه هستیم

سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و یوبراحمد ادامه داد:قانون جلوگیری از داشتن دو شغل مملکت را فلج خواهد کرد .انتظار ما از نماینده مردم این است که جلوی این قانون را بگیرند و با این قانون بسیاری از اعضا نظام مهندسی استفاء داده و باید تنها به شغل کارمندی خود اکتفا کنند که با این مسئله عملا بسیاری از نیرو های ماهر از عرصه فنی ساختمان سازی کنار می روند.

در پایان این نشست حسن کهن ، دبیر کانون بسیج مهندسین سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز اضافه کرد:بسیج شجره طیبه ای است که خون هزاران شهید به آن طراوت داده و ما باید قدردان بسیج و حدمت به مردم در عرصه سازندگی به استان باشیم.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  ان مسئولینی که این نیروها را بکار می گیرند دست نشانده های شما نمایندگان هستند اگر بپذیرند از دید شما دوست و خادم هستند در غیر این صورت دشمن و خائن و باید عوض شوند.اگه راست می گی اول برو گنجایش ادارات را چک کن بعد بر اساس اولویت ها و تخصص اقدام کن

 • مهم نیست گفت:

  گذشت زمان عملکرد شما را نشان خواهد داد,در جمعی صحبتی میکردی که همه از بیکاران جامعه بودن فقط می خواستی حرفی داشته باشی برای گفتن

 • جابر گفت:

  کذشته ها گذشته آقای زارع عزیز اگه راست میگی به فکر آینده جوانان بیکار باش تا بگیم مرد عمل زارعیه

  • همشهری گفت:

   اتفاقا این گذشته ی که شما میگید هنوز هم پابرجاست و به این زودی ها هم قابل گذشتن نیست چرا که دوستان شما در دوره های قبل اینقدر بیکاری وبدبختی درست کردن که به این زودی برطرف نخواهد شد.
   واما انشالا زارعی با اراده ی که داره در عرض2سال حتما توسعه و پیشرفت رو بیشتر از10سال گذشته دوستان شما خواهد کرد….

 • حسینی گفت:

  سلام
  جناب آقای زارع مگر دشمنان نظام رو آوردن سر کار.عزیز دل برادر بازم جای شکر داره.شما به جای این حرفا و تخریب گذشته به فکر آینده مبهمی باش که جوان ها دارن.این جای تاسف داره که هر روز بر تعداد بیکاران و معتادان افزوده میشه

 • بنده خدا گفت:

  پس چرا اقای نمایند به هر کی میرسی یه نامه برای کار میدی/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جالبتر اینجاست که برای کار به هر ادارهای 10یا20نفرو میفرسته. جالبتر اینه که اصلا اون ارگانها نیرو نمیخوان

پربازديد