تاریخ درج خبر : 1392/07/09
کد خبر : ۹۷۵۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: بیش از 73 هزار بازرسی از اصناف استان صورت گرفت

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری بیش از 70 هزار بازرسی از اصناف در سطح استان انجام شده است.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه بازرسان سازمان صنعت و معدن و امور اصناف با همکاری ناظران افتخاری در راستای نظارت و کنترل بازار و به منظور جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی در سطح بازار کهگیلویه و بویراحمد تمام تلاش خود را بعمل می آورند افزود: در همین راستا در 6 ماهه اول سالجاری بالغ بر 70 هزار بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفته است.
دیودیده با اشاره به نقش مؤثر این بازرسی ها در کنترل بازار خاطر نشان نمود: در بازرسی‌های انجام شده 4350 مورد تخلف کشف و تعداد 2460 پرونده متشکله با ارزش ریالی 24 میلیارد و ششصد میلیون ریال به تعزیرات حکومتی این استان معرفی شد.
وی بیشتر تخلفات کشف شده را گرانفروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه عنوان کرد.
دیودیده افزود: تمامی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به مقدار کافی در سطح بازار استان وجود دارد و بازار کهگیلویه و بویراحمد از این لحاظ در شرایط مناسبی قرار دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با تاکید بر نقش مؤثر مردم در جایگاه نظارت از هم استانی های خواست تخلفات ‏اقتصادی شامل گرانفروشی،
کم‌فروشی، تقلب،درج نشدن قیمت، صادر نشدن فاکتور فروش، عرضه خارج از شبکهو فروش اجباری را باشماره تلفن 124 و یا به صورت حضوری به سازمان صنعت،معدن و تجارت استان و یا اداره‌های شهرستان‌ها اطلاع دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد