تاریخ درج خبر : 1391/11/13
کد خبر : ۹۸۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پنجمین برد متوالی شهرداری یاسوج

سایت استان: تیم فوتبال شهرداری یاسوج با برتری 2 بر صفر بر یادآوران شلمچه در پنجمین برد پیاپی خود در لیگ آزادگان با چهار امتیاز نسبت به رقیب خود استقلال صنعتی یکه و تنها در صدر جدول جا خوش کرد.

در حالی که شهر یاسوج شاهد بارش شدید برف بود،  از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور بازی دو تیم شهرداری یاسوج و یادآوران شلمچه نیمه نخست خود را با نتیجه یک بر صفر به نفع شهرداری پشت سر گذاشتند.

در این نیمه که شهرداری یاسوج در زمینی کاملا لغزنده و در حضور بیش از دو هزار تماشاگر بازی سراسر هجومی را از خود به نمایش گذاشت بازیکنان این تیم موقعیت‌هایی را روی دروازه حریف خوزستانی خلق کردند.

در نیمه نخست و در دقیقه 24 این بازی محمد پورمند بازیکن خوزستانی تیم شهرداری موفق شد با شوتی سرکش و از حدود 40 متری دروازه تیم یادآوران شلمچه را باز کند. با شروع نیمه دوم بازی تیم فوتبال شهرداری بر گستره حملات خود بر روی دروازه تیم یادآوران شلمچه افزود که با بد اقبالی شهرداری ضربات نهایی بازیکنان این تیم چاره‌ساز نشد.

تیم شهرداری مزد زحمات و حملات دامنه‌دار خود در این نیمه را در دقیقه 66 بازی گرفت و میلاد جعفری بازیکن سرعتی شهرداری توانست با استفاده از پاس تند و تیز محمد پورمند پس از جا گذاشتن ساکی دروازه‌بان حریف آخرین گل این دیدار را وارد دروازه یادآوران کرده و در هفته پنجم دیدارهای برگشت جام آزادگان و از گروه دوم با اختلاف چهار امتیازی از تیم رقیب یعنی استقلال خوزستان در صدر جدول جایگاه خود را مستحکم کند.

تیم شهرداری در هفته ششم دور برگشت این بازی‌ها هفته آینده در کرمانشاه میهمان شاگردان جواد زرینچه «راهیان کرمانشاه» خواهد بود.

گزارش تصویری از این دیدار:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد