تاریخ درج خبر : 1391/11/13
کد خبر : ۹۸۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

کاهش 4 درصدی جرم در استان

سایت استان: رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضا با سایر دستگاه‌های دولتی استان تعامل خوبی دارد و با توجه به این همدلی که اعضای شورای قضایی با هم دارند، برنامه‌ریزی مطلوبی در جهت رفع مشکلات قضایی، کاهش جرائم صورت گرفت.

علی جمادی که در جمع سرمایه‌گذاران، قضات ، اعضای شورای اسلامی سراسر استان و در حضور رئیس سازمان بازرسی کشور با اشاره به کاهش جرائم با توجه به برنامه‌ریزی های انجام گرفته، افزود: در 9 ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۴ درصد کاهش جرم در استان داشتیم.

وی با بیان اینکه موضوع پیگشیری از وقوع جرم امر فرا سازمانی است، اظهارکرد: برای اینکه سیاست پیشگیری از جرم تحقق پیدا کند لازم است که سیاست‌های اتخاذ شده در شورای قضایی استان ثبیت و نهادینه شود.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: کاهش جرائم مدیون همدلی و همکاری همه نهاد‌ها و دستگاه‌های دولتی استان است و در راس آنها سازمان بازرسی نقش بسزایی دارد.

جمادی تصریح کرد: سازمان بازرسی نقش سالم‌سازی ادارات را برعهده دارد، بدون شک سالم‌سازی ادارت مساوی با سالم‌سازی جامعه است.

وی اضافه کرد: اداره‌کل بازرسی نقش‌محوری در سالم‌سازی ادارات را دارد و صرفاً در دستگاه قضا هدف رسیدگی به تخلفات و آمار دادن در این زمینه نیست. بلکه محیط امن و آرامی را باید در ادارات و جامعه ایجاد کنیم تا به تبع آن رشد و ترقی را برای استان شهید پرور کهگیلویه و بویراحمد فراهم کنیم.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد