تاریخ درج خبر : 1392/07/10
کد خبر : ۹۸۱۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تئاتر کهگیلویه و بویراحمد استعدادهای درخشانی دارد

سایت استان: داور بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد با اشاره کیفیت آثار ارائه شده در این جشنواره گفت: برای اولین بار است که به این منطقه سفر می کنم ولی با این زمان کوتاه که اینجا بودم و چند کاری که دیده ام و صادقانه می گویم که استعدادهای بسیار درخشانی دیدم که هر کدام از افراد که وارد این حوزه شدند از صمیم دل و با عشق و اشتیاق کار می کنند.

34465_635129384565295915_l

ناصر آقایی با بیان اینکه نیاز آموزش احساس می شود در ابعاد مختلف نمایش بسیار جدی است اظهار داشت: کسانی که در این حوزه تلاش عاشقانه دارند باید این مسئله را جدی بگیرند و این کار می تواند از طریق مطالعه و تماس گرفتن با مسئولان امر باشد و من پیشنهاد می دهم کارگاه های اجرایی را جدی بگینرد و از اساتید قدیم و جدید دعوت کنند تا رشد روزافزونی را در این تلاش صادقانه شاهد باشیم.

وی در ادامه افزود: نگاه داوری در تئاتر شهرستانی و تئاتر تهران یکسان است اما وقتی ما وارد جشنواره استانی می شویم درنهایت منتخبین جشنواره باید به جشنواره های جدی که در سطح ملی و بین المللی است نگاه داوران باید نگاه دقیق، کنجکاو و یکسان باشد.

آقایی با بیان اینکه امکانات در شهرستان ها بسیار محدود است اظهار داشت: اگر کسانی که در شهرستان ها به تئاتر مشغول هستند به مسائل بومی بپردازند موفق تر هستند چون کاری را ارائه می دهند که بسیار کم نظیر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد