تاریخ درج خبر : 1392/07/11
کد خبر : ۹۸۵۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار اصلاح طلبان استان با دکتر خادمی/ گزارش تصویری

سایت استان: جمعی از اصلاح طلبان استان با دکتر خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.
به گزارش سایت استان در این دیدار چند تن از چهره های اصلاح طلب به نمایندگی از این گروه، صحبتهایی را پیرامون گذشته، حال و آینده اصلاح طلبان بر زبان راندند.
18-IMG_5573
سیدرضا عسکری، حجت الاسلام موسوی اصل، حجت الاسلام صدوقی و خانم آرامش افرادی بودند که به نمایندگی از این گروه 300 نفره سخن گفتند.
مشروح سخنان در خبرهای دیگری به اطلاع مخاطبان سایت استان خواهد رسید.
قاسم یزدانی (عضو شورای سیاستگذاری ستاد روحانی)، عرفانی (عضو شورای سیاستگذاری ستاد روحانی)، دارا کریمی نژاد(مسئول شاخه اصلاح طلبان کهگیلویه)، علیپور (عضو شورای شهر یاسوج)، محمود باقری(عضو پیشین شورای شهر یاسوج)، محمود راستین(رئیس ستاد 88 جوانان اصلاح طلب استان) و عبدالحمید جهانبین(معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان) از دیگر چهره های اصلاح طلب در این دیدار بودند.
سیدباقر موسوی، رضا توفیقی، لاهوتی، منطقیان، خواجوی و رستاد از چهره های شناخته شده اصلاح طلبان، غاییبن اصلی این جلسه بودند.
گزارش تصویری از این دیدار:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • جوان دهدشتي گفت:

  باسلام
  اینجانب یک جوان دهدشتی هستم .همه حرف ها ونظرات شما را شنیدم.واقعا خیلی جای تعجب داره برام شهرم داره به یک دهکده تبدیل می شه اون وقت آقایان دارن با هم بحث می کنند که کی اصلاح طلبه و کی اصول گرا.با نگاه به تاریخچه انتخابات در دهدشت مشاهده می شود که در هر دوره از انتخابات چه در دوره اصلاحات و چه در دوره های اخیر کاندید انتخاب شده بیشتر رای خود را از راه بر انگیختن حس قومی تعصبات قومی بدست آورده و راهی مجلس شده ولی من به عنوان یک جوان دهدشتی که علاقه دارم شهرم با تحولات بوجود آمده در کشور همسو شده و شاهد پیشرفت آن باشم از شما اصلاح طلبان واقعی تقاضادارم که بجای متهم کردن یکدیگر و دامن زدن به اختلافات به فکر انتخاب یک کاندید که هم دارای صداقت وتوانایی بیشتر و هم محبوبیت بیشتری را میان اقشار مختلف جامعه دارد انتخاب کنید وگرنه دوباره مثل دوره های گذشته یک اصول گرا به مجلس خواهد رفت که باز هم شاهد منزوی شدن بیش از پیش شهرستان خواهیم شد.

 • دردمند گفت:

  روی سخنم باجناب آقای دکتر فتاح محمدی است:
  جناب آقای دکتر مستحضریدکه جوانان دانا وواندیشمندی در سال88 هزینه شدند تا علم اصلاحات بر زمین نماند و زنده وپویا به حرکت خود ادامه دهد ولی اکنون نامی از آنها نیست وانتظار می رود حضرتعالی که در راس حرکت وجریان اصلاح طلبی هستید از ایشان احوال بپرسیدودلجویی کنید. یادمان باشد جوانانی مثل بهزاد کاظمی،ماشااله افسر، اردوان قرائتی، فرهادکوهپیما،هاشم زندی ،سجادجمشیدیان،خانم بازرگان،خانم مصفا، شهرام خادم، مهران مظفری و دهها جوان عزیز دیگر هزینه دادند اما اکنون نامی از آنها نیست. اکثر این عزیزان در چنبر مشکلات عدیده و ابتدایی زندگی گرفتار شدند و نگران قوت لایموت هستند. بهتر است بحثهای کلشه ای و پیش پا اقتاده را کنار بگذاریم ودست به دست هم دهیم تا مملکت از کرداب مشکلاتی که در این 8 سال متحمل شده رهایی یابد.

  • در پاسخ دردمند گفت:

   دوست عزیز فعالین ستاد میرحسین را هم بگو: جمال الدین ارجمند. فرشیدعزیزی. رضا پرهیزگار. جهانبخش. زینب روئینه. مژگان مسلمی و …

   • آرش گفت:

    به این میگن فرصت طلبی‏،واقعأ زشته.خجالت نمیکشید منتظر جایزه هستید‏(تازه شما که کاری نکردید‏)یعنی تو کل این استان فقط شما چند نفر فعال سیاسی بودید‏!‏‏!‏‏!و از همه چیز مهمتر مگه قراره هر شهروندی یه آرمانی داشت بیاد و بگه جایزم چیه‏!‏‏!‏‏!با شخصیت خودتون بازی نکنید… تأسف آوره

 • فرشیدعزیزی گفت:

  خدا بده خدا رو شکر. آقای آشنا بیا یه سفر خارجی با هزینه خودم ببرمت اونجا با هم حرف بزنیم چون به قول کوروش من وقت تنفر ورزیدن به کسانی که به من تنفر میورزند ندارم وقتم برای عشق ورزیدن به کسایی که دوستشون دارم. اما اگه نمیایی چون میترسی خود رو معرفی کنی در مورد بزرگواری این و انتخاب هایم این رو بگوییم: دلم خواست عشقم کشید و هر کاری که دوست داشته باشم میکنم و در حالی که نیازی به کسی ندارم از هر کاندیدی که بدونم برای منطقه ام و خود خودم خوبه حمایت میکنم و … بترک

 • ساسان گفت:

  انوقت دست اوردش از این تملق چه بود ,به نظر حقیر نه تمجیدهای بدون اسم ونه تحقیرهای بدوت اسم هیچ ارزشی نداره چون که میتونه به دلایل شخصی باشه ونه واقعی پس کاربران عزیز خوانندها رو …..فرض نکنید

 • زحل گفت:

  دوستان آقای ف ….وخانواد شون نه اهل تملقندونه فرصت طلب وبی نیازبه پست ومقام ومالندچراکه به اندازه کافی مال وثروت دارندو
  همیشه هم اصلاح طلب بوده اند.بهتراست دست ازاین تنگ نظریها
  وحسادتهابرداریم.به جای نفی دیگران خودرااثبات کنیم.

 • ساسان گفت:

  میگم احیانا خود شما هم عضو باشگاه بودین که خبر دارین !گل گاو زبون وسنبل الطیب برا ارامش اعصاب مفیده حتما میل بفرمایید تا کمی اروم بشی این پیشنهاد دوستانه بود ها!

 • فرحناز ع گفت:

  اشنای عزیز اگر از عقدهای حقارتت کم میشه هر چی دوست داری بگو خودت هم میدونی که ف ع نیازی به تملق ومقام دولتی نداره اینقد از دسترنج پدر بهش ارث رسیده که تا نسلهای بعدش هم بی نیاز باشه اتفافا رو عقیدش همیشه پایبند ویک دننده است خودت هم نوشتی از کسی حرف شنویی نداره کاملا هم میدونی که از احدی هم حساب نمیبره پس بیشتر از این خودت رو خراب نکن خودت هم میدونی که خانوادش ارادت خاص به همه مخصوصا به خانواده ق…ا که گفتید دارن تو انتخابات شورا هم تنها کسانی که تک رای نبودنند خانوادش بودن از خود خانواده هستی عیب نداره جنبه بیشتر از اون چیزیه که فک میکنی بیا از نزدیک حرف که چه عرض کنم عقدهاتو بگو بخدا شنونده خوبی خواهیم بود حداقل همخونیم شجاعت داشته باش دوست ندارم به مگس تشبیهت کنم چون همخونیم ولی مصراع دوم رو مینویسم برات…………../عرض خود میبری وزحمت ما میداری موفق باشی ککام!

 • میلاد عزیزی طاس احمدی گفت:

  تاته اشنا بخدا زشته !مشکلات خانوادگی رو نیار تو سیاست وسایت حداقل حفظ ظاهر کن بابا

 • میلاد عزیزی طاس احمدی گفت:

  عمو اشنا په نی چته؟

 • مراد گفت:

  ملت بیکار

 • شاهین رحمانی گفت:

  بدبخت ترکید یکی جمع کنه این اشنا رو مرد اشنا عزیز اگه این همه بی خاصیته که نباید این جور اتیش بگیری بخدا حتما خودتم باهاش دستت تو یه کاسه بوده احتمالا یه چیزی هه !اخه به تو چه که کار شخصیش چیه هر چه که تو میگی اون هست اما تو خود انچه مینمایی هستی؟تو که جرات نمیکنی رودرو حرف بزنی ومث ترسوها در دنیای مجازی عرض اندام میکنی بهتر نیست ……شی حالا بیا غصه بقول تو اتاق دوازده متری زدنشو به قول شما یا تصتیح چند هکتار زمین رو هم بخور بابا ول کن حسادت وغرض از حرفهات میباره خوانندها این قد بی فکر نیستند که هم حرفهای ایشون رو هم فرمایشات شما رو کورکورانه بپذیرند نه خیر نه بقیه علامه ی دهرند که ایشون سوتی میده؟خدا همه بیمارهای روانی رو شفا بده !

 • شاهین رحمانی گفت:

  بدبخت ترکید یکی جمع کنه این اشنا رو مرد اشنا عزیز اگه این همه بی خاصیته که نباید این جور اتیش بگیری بخدا حتما خودتم باهاش دستت تو یه کاسه بوده احتمالا یه چیزی هه!

 • آشنا گفت:

  پ کجایی مهندس
  بیا دیگه همه منتظر استدلالهای دقیق شما هستن.زود بیا ببنم باز چه حرفی داری برا گفتن………………………………

  • محمد ذکاوت / مدیرمسوول گفت:

   این نظر به دلیل اینکه حاوی توهین‌هایی بود، ویرایش شده است و بخش هایی نیز حذف شد.

 • آشنا گفت:

  تورو خدا جناب آقای مهندس حاج ….. رو ول کنید،والا دست خودش نیست فقط همیشه تو توهم هست همین و دوس داره پست بگیره و کسی بشه ولی متاسفانه راهش رو بلد نیست و به حرف بزرگترها هم که گوش نمیده اصلأ طرف خودشو بزرگه طایفه میدونه.در ضمن خوراکشم یه زمانی منطقیان بود البته یادمه در گذشته یه شام توپ به موحد داد،راستی داشت یادم میرفت یه شامم به حجت الاسلام بزرگواری داد و جالب اینجاست جدیدأ طرفدار چهار آتشه غلامرضا تاجگردون شده.عجب کارنامه درخشانی

 • جمعی از جوانان گفت:

  با سلام خدمت سردبیر محترم و تبریک برای …………..

  با دیدن عکس ف………… !!! در نشست اصلاح طلبان شکه شدیم.و از این تریبون به اصلاح طلبان استان متذکر میشویم که در استفاده و دعوت افراد حدود احتیاط را رعایت کنند.
  آقای ف…… شخصیتی نامعلوم و اختلاف افکن در عرصه سیاست دارند.ایشان در انتخابات های قبلی شورای شهر با استفاده از اختلاف افکنی فامیلی سعی در جمع کردن رای داشت.هر جا میرفت میگفت به ….. رای ندهید در انتخابات شورای دو دوره پیش هم در حالی که با….. ائتلاف کرده بود به همه میگفت تک رای دهید و بعد شایعه کرد که ……. به ر…… رای ندادند!

  حضور همچنین افرادی سبب ایجاد اختلاف خواهد شد حتماً.

  با احترام /جمعی از جوانان….

 • زینب گفت:

  ای وای باز هم ف…. ……. تو رو خدا ولمون کن..
  تا کی ما باید از دست کارهای تو حرص بخوریم و تمسخر عام و خاص بشیم!
  ککای خوبو ؛سیاست جای تو نیست، برو سر همون زمینت کار کن و ول کن این قضیه رو.
  هم برای خودت بهتره ،هم ماها !

  • ساسان گفت:

   زینب خانم یه کلاس سیاسی برا ککای خوبوت په بذار خاله عزیزم
   میشه بفرمای شغل اجدادت بغیر کار رو زمین چی بوده؟ایا هر کس کشاورزی یا رو زمین کار کرد حق سیاسی بودن نداره متاسفم برا طرز فکرت حالا تو بیا وسیاست مداری رو نشون بقیه بده بهت هم افتخار خواهیم کرد

 • شاهین رحمانی گفت:

  ارام جان گزینشی برخورد نکن احتمالا فقط ماموریت تخریب یه عده ای رو داری

 • رهگزر گفت:

  بهتر نیست به جای دیدار اصلاح طلبان بگویید
  دیدار دهدشتیها والا تا انجایی که ما می شناسیم و دیده ای این پیرپاتالها و ….. فکر کنم اعضای حقوق بگیر …. را آورده اند

 • ناشناس گفت:

  خیلی مسخره است ……. ادم هزار چهره هم اصلاح طلب

  • مسیح/چرام گفت:

   بله.جناب ناشناس خوب لقبی برای آقای ع…… ؛ البته ک. …… در نظر گرفتی!

   مرد ……… هزار چهره شهر دهدشت یا به قول خودش “بلاد شاپور”

   بالاخره ما نفهمیدیم ایشان چه تفکری دارند؟

   به قول حمید طاهری که در کامنت بالا خوب نوشت درباره این طیف :اینهافعلامنتظرپست مدیریتی هستنددرصورتی به پست نرسنداصلاح طلب که نمی مونندهیچ بلکه ضد اعتدال و اصلاحات هم میشوند.
   در ضمن باید مسولین استانی تحقیق بیشتری روی نیروهای مدعو در جلسات بکنند که هر کسی نتواند با حضور در این گونه جلسات شان و شخصیت جلسات را کاهش دهد.

   • شاهین رحمانی گفت:

    مسیح چرام اگه خودت وتبارت هزار چهره نیستی با اسم خودت کامنت میداشتی واگر به حرفات اعتقاد داری رودرو صحبت کن شاید در خانواده ای هم هر کس عقیده خودش رو داشته باشه دلیل نمیشه .احتمالا یه جایت رو سوزونده با حرفهای رکش!

  • حمید.ک گفت:

   سیاست یعنی هزار چهره بودن غیر ازاین باشی جایی نداری!

 • سئوال از تلنگر و نیما گفت:

  آقای منطقیان طرفدار محسن رضایی بود و پیامش رو گوشی ها هست. حالا آقای منطقیان رو چی بنامیم؟

 • خطاب به تلنگر گفت:

  در حد ف…. ….. نیستی که بخواهی نقدش کنی وگرنه حداقل خودتو معرفی میکردی و شهامت اینکه درمورد چیزهایی که میگی درباره اش واضح در رسانه ازش سئوال کنی رو داشتی؟ چون میدونم اون شهامت جواب دادن رو داره. اما یه سئوال: آقای ع…. با تمامی چیزهایی که میگی بالاخره یه عملکردی که همه میبینند داره, خداییش تو چی ازت ساخته است؟ بگو تا همه بشنویم و بدونیم. به قول غضنفر کسی که میخواد مردم رو راهنمایی کنه باید 500 کتاب مفید خونده باشه. حالا بگو عملکرد خودت تو سیاست و اجتماع چیه؟

 • حمیدطاهری گفت:

  بعضی ازافرادی که درجلسه حضورداشتنداصلاح طلب که نیستندهیچ زیرافتنه گر هم هستندودرهردولتی به انهامدیریتی داده شودوابسته به همان دولت میشوند0 وگردانندکان این جلسه ………. بودند0اینهافعلامنتظرپست مدیریتی هستنددرصورتی به پست نرسنداصلاح طلب که نمی مونندهیچ بلکه 000000 هم میشوند

 • نیما گفت:

  این اقای ……………… از فعالین ستاد بزرگواری بوده و چون وضع مالی خوبی داره دوستان از ماشینش استفاده می کنند والبته اقای رستاد ایشان را به تیم اصلاح طلبان اورد و الان هم ساپورت مالی شده برای یه گروهی

 • محمد گفت:

  رئیس ستاد جوانان اصلاح طلب استان مهندس جمال الدین ارجمند می باشد اصلاح فرمایید

 • فر هنگی گفت:

  رهبر اصلاحات استان سید باقر موسوی است که در این جلسه حضور نداشت امید است استاندار محترم از نظرات ایشان استفادهای لازم را ببرد زیرا محبوبیت ایشان در سطح استان در بین مردم از همه بالاتر است

 • تلنگر گفت:

  در یکی از عکس من چهره کسی را میبینم که در انتخاباتهای قبلی حوزه کهگیلویه در مجلس نه تنها به آقای بزرگواری رای داد بلکه لیدر مالی ایشان هم بود. ………. را میگویم. ایشان که در ستاد بزرگواری با تهییج جوانان بوسیله تحریک احساسات قومی و قبیله ای سعی در جمع آوری آرا برای کاندیدی را داشت که در مجلس بیشترین فحاشی و تخریبها را علیه اصلاح طلبان به کار بست.اکنون چرا باید در این نشست حاضر باشد؟ دوگانگی و عدم ثبات سیاسی و منفعت طلبی ایشان اظهر من الشمس است…. والسلام تلنگر

  • واقع بینی گفت:

   کسی را که شما میگویید زمانی که کسی در سال 76 جرات نداشت بگویید خاتمی خانه و مغازه و امکانات فیزیکی خودشان را در اختیار ستاد آقای خادمی قرار دادند و در سال 88 رئیس ستاد جوانان میر حسین کهگیلویه بود و اسفند 91 در خفه قان که کسی جرات فکر کردن به میرحسین را نداشت ایشان در رسانه ها از میرحسین دفاع کرد کاری که تنها خاتمی و عسکراولادی پیش از او کرده بودند و با شناختی که از توان مندی هایش دارم ایشان مثل سرداری برای اصلاحات شهرستان خواهند بود که نمیدانم چرا بعضی ها سازمان دهی شده در پی تخریبش هستند؟؟؟.ایشان هم اکنون مورد اعتماد تمام سران اصلاح طلب استان هستند چون از نیتش و توانمندیش و محبوبیتش کاملا با خبرند. و دلیل حمایتش از بزرگواری مقابله با موحد بود

   • تلنگر گفت:

    جناب واقع بین عزیز. مطمئنم که این نام کاربری خود آقای ف….. …… است.زیرا تقریبا کسی نیست که سنگ ایشان را به خاطر عملکرد و رفتارش به سینه بزند مگر خودش.
    آقای ع….. اهل در دید بودن است. زمان رستاد تو روستاها که میرفت خودشو جلو می انداخت که مردم ببینشش!!!

    تو سخنرانی انتخاباتی رستاد تو استادیوم دهدشت یه الم شنگه ای راه انداخت که حتما باید اون سخنرانی کنه چون ……… و بویراحمده.!!!!!!

    ع….. حتی اسم شخصیتهای سیاسی را نمیدانه مثلاً تو ستاد نسیم که قرار بود کواکبیان بیاد سخنرانی کنه ایشان اصلا آقای کواکبیان را نمیشناخت و میگفت خانم کواکبیان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • کدخدای یه روزه گفت:

   تلنگر عزیز قرار نیست که گروهی سیاسی با چند نفر شروع بشه وبا همون چند نفر هم ادامه دهند اگر این طوره بزرگواری از خود استاندار هم حمایت کرده پس…….حالا عزیز هر چه دادند به ف ….ط بین الله تقدیمت میکنه اما یه وقت سکته میکنی حیفه!

 • vqh گفت:

  اعتراض انجمن اسلامی مستقل 40دانشگاه به علی جنتی در پی نامه ای !! همراه با علوم پزشکی یاسوج
  http://www.farhangnews.ir/content/49868

 • ناشناس گفت:

  با سلام
  فقط خواجه حافظ شیرازی نیامده بود والا جمعتان جمع بود

پربازديد