تاریخ درج خبر : 1392/07/10
کد خبر : ۹۸۶۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی

سایت استان: بیست و پنجمین چشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف به کار خود در یاسوج پایان داد.

این مراسم روز چهارشنبه با حضور برخی از مسئولین فرهنگی، داوران جشنواره، هنرمندان تئاتر و علاقمندان به این هنر در تالار هنرنمای یاسوج برگزار شد.

30

در پایان آرای هیئت داوران جشنواره متشکل از ناصر آقایی، چیستا یثربی و علی کیوان نخعی قرائت شد.

براساس این آرا در بخش بروشور و طراحی صحنه و لباس، حمید جوکار به خاطر طراحی برشور نمایش “رز سیاه” و رضا کرمی زاده به خاطر طراحی لباس و صحنه نمایشهای “یک هفته راه رفتن در بهشت” و ” کشتن در پنج فصل و یک دره” حائز رتبه های برتر شدند.

در بخش بازیگری زن نیز لوح تقدیر به محبوبه خادمی برای بازی در نمایش ” کشتن در پنج فصل و یک دره” و ساناز خلفی به خاطر بازی در نمایش “پاییز نگفته بود” اهدا شد.

در این بخش سحر پرندوار برای بازی در نمایش ” مرگ بدون اجازه وارد می شود” رتبه سوم را کسب کرد و یاسمن پناه برای بازی در نمایش ” کشتن در پنج فصل و یک دره” حائز رتبه دوم شد.

دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن این جشنواره هم به مینا عبدی برای بازی در نمایش “پاییز نگفته بود” اهدا شد.

در بخش بهترین بازیگر مرد جشنواره هم لوح تقدیر هیئت داوران به ثارالله آذری پور برای بازی در نمایش ” مرگ بدون اجازه وارد می شود” اهدا شد و پوریا نیک اقبال برای بازی در نمایش ” کشتن در پنج فصل و یک دره” رتبه سوم را کسب کرد.

در این بخش دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد از سوی هیئت داوران به محمد صالح کرمی برای بازی در نمایش “پاییز نگفته بود” اهدا شد و رتبه دوم را کیانوش کریمی برای بازی در نمایش” یک هفته راه رفتن در بهشت” کسب کرد.

در بخش نمایشنامه نویسی، لوح تقدیر هیئت داوران به فاطمه قیصری برای نگارش نمایش” یک بچه قورت دادم” اهدا شد و رضا گشتاسب رتبه های دوم و سوم را به خاطر نوشتن نمایشهای “پاییز نگفته بود” و” یک هفته راه رفتن در بهشت” کسب کرد.

در این بخش هیچ اثری از سوی هیئت داوران حائز رتبه برتر نشد.

در بخش کارگردانی هم رتبه سوم به رضا گشتاسب به خاطر کارگردانی نمایش ” کشتن در پنج فصل و یک دره” رسید و رضا کرمی زاده برای کارگردانی نمایش ” یک هفته راه رفتن در بهشت” عنوان دوم را کسب کرد.

جایزه اول و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی جشنواره هم به علی عبدیانی به خاطر کارگردانی نمایش “پاییز نگفته بود” اهدا شد.

در پایان نمایشهای “پاییز نگفته بود” و ” یک هفته راه رفتن در بهشت” از سوی هیئت داوران به جشنواره منطقه ای تئاتر فجر راه یافتند.

اختتامیه جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی برگزار شد که رئیس هیئت داوران این جشنواره به دلیل بیماری نتوانست در این آیین شرکت کند.

گفته می شود دکتر ناصر آقایی طی روز گذشته بیمار شده و در بیمارستان یاسوج بستری شده است.

با این حال پس از پایان این جشنواره همه هنرمندان تئاتر برای عیادت از این نویسنده و کارگردان تئاتر کشور به بیمارستان رفتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ... گفت:

    بیمارستان کجا بود برادر؟!!
    دکتر آقایی قهر کرده بود.
    همه دیدن که سرحال داشت توی محوطه سیگار می کشید

پربازديد