تاریخ درج خبر : 1392/07/10
کد خبر : ۹۸۶۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

راه اندازی صندوق دائمی کمک به دانش آموزان نیازمند در مدارس استان

سایت استان: مدیرکل آموزش و پرورش استان خواهان راه اندازی صندوق دائمی کمک به نیازمندان و دانش آموزان بی بضاعت با همکاری کمیته امداد در تمامی مدارس استان شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، پرویز طاهری در آیین نواخته شدن زنگ عاطفه ها در دبیرستان دخترانه استعدادهای درخشان شهرستان بویراحمد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، گفت: جشن عاطفه ها جشن کمک به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت است و هر ساله با شروع فصل مدارس برگزار می شود.
وی اظهار داشت: به طور کلی 478 پایگاه در مدارس استان آماده جمع آوری کمک های دانش آموزان مدارس می باشد.
طاهری افزود: هدف از برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس علاوه بر کمک به دانش آموزان نیازمند، آشنایی دانش آموزان با فرهنگ احسان و نیکوکاری می باشد.
وی بیان داشت: با مدرسه محوری شدن جشن عاطفه ها فرهنگ احسان و نیکوکاری از همین دوران در بین دانش آموزان نهادینه شده و آنها با کمک های هرچند ناچیز خود با این فرهنگ خو می گیرند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: کمک به همنوعان و صدقه دادن باعث تزکیه روح انسان می شود و ذخیره ای برای آخرت است.
طاهری از مدیران مدارس خواست تا یک صندوق را به صورت دائم در مدارس بگذارند تا دانش آموزان فرهنگ کمک به همنوعان را در زندگی روزمره خود نهادینه کنند.
وی تأکید کرد: کمک های جمع آوری شده از دانش آموزان در اولین فرصت و با محوریت کمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد