تاریخ درج خبر : 1391/11/14
کد خبر : ۹۸۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مسابقات سوپرلیگ وزنه برداری مناطق نفتخیز در گچساران برگزار می شود

سایت استان: دبیر هیئت وزنه برداری شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان از برگزاری مسابقات سوپر لیگ وزنه برداری مناطق نفتخیز به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در گچساران خبرداد.
سعید غلامی گفت: این مسابقات با شرکت پنج تیم از تیم های برتر لیگ های مناطق نفتخیز جنوب به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز به مدت دو روز در مجموعه ورزشی آزادی شرکت نفت و گاز گچساران برگزار خواهد شد.

وی افزود: تیم های وزنه برداری نوجوانان و جوانان “نفت وگازگچساران”، “نفت اهواز”، ” نفت مسجدسلیمان”، “نفت اندیمشک”، “نفت آبادان”، در مسابقات سوپر لیگ باشگاه های مناطق نفتخیز جنوب در گچساران حضور دارند.

غلامی تصریح کرد: این مسابقات با آغاز سی و چهارمین سالگرد از تاریخ 12 بهمن آغاز مس شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه استعداد های خوبی در رشته وزنه برداری در گچساران وجود دارد، اظهار داشت: دعوت چندین نفراز وزنه برداران گچسارانی به اردوهای تیم ملی نشان از وجود پتانسیل های ارزنده در این شهرستان است.

اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشور درگچساران برگزار می شود

غلامی افزود: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نقش اساسی در حمایت از تیم های ورزشی در گچساران داشته است و همین مسئله موجب شده تیم های ورزشی این شرکت حائز کسب عناوین برتر ملی وبین المللی شوند.

وی همچنین از برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشور در گچساران خبرداد و افزود: در صورت مساعدت مسئولان شهرستان و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در گچساران برگزار خواهدشد.

تیم وزنه برداری نوجوانان وجوانان “نفت وگاز گچساران” در حالی در این مسابقات شرکت می کند که مربی این تیم “سعیدغلامی” و یکی از وزنه برداران این تیم به نام  “پویا عابدینی” به ترتیب مربی و وزنه بردار تیم ملی وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران هستند.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد