تاریخ درج خبر : 1392/07/11
کد خبر : ۹۸۹۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

به بهانه نشست خادمین اصلاح طلب و خادم اصلاحات

سایت استان: بهاره حسینی

چه شکاف اندیشانی را شاهد بودیم که لحظه ها را شکار میکردند تا گسلی بر راه ژرف و عمیق اندیشه های استانی استاندار بودن، استانی بودن و اصلاحاتی استانی را پهن نمایند.

43-IMG_5645

 

اینک این نشست عالمانه عاملی شد بر مخدوش نمودن تفرقه افکنان. دست مریزاد بر نگاه پاک اصلاح جویان و رهپویان توسعه استان که دلها را دریایی بر گیتی گستره اصلاحات سرازیر نمودند تا این “اتحاد” از شعار فرا رفته و حکمتی گردد بر کوته اندیشان همیشه خموش و راکد و راکد سرمایه های استان!
این استان نیاز به خیزش و خروش دارد که غرش بردارد افراط را و آرام نماید طوفان را تا به اعتدال برساند تفریط را. اینجا و این استان تشنه اعتدال است تا شاید تلنگری باشد بر توسعه. این فکرت و اندیشه ماست که پودر میکند ضربه چوب و چماق و سنگ و کچک را. این دستان ماست که باید به هم گره بخورد برای یکدلی و اتحاد. و این اتحاد است که مرزها را درنوردیده و سرماخورده “دشتروم”، حس میکند درد “سیلوکلواری” را.
اینجا عشقی است بنهفته بر فطرت تک تک ما که همه سرما و گرما چشیده یک ایلیم و یک قوم، قوم لر! با تمامی افتخارات تاریخی اش. نگذاریم که یک انتخاب و حتی یک انتصاب، شکافی باشد بر اصلاحات زخم خورده یک دهه! بنگاریم که:

 “ما همه سرما خورده یک زمستانیم”

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دلواپس گفت:

  بهاره جان ما دلمون خون است .شما دیگر نمک بر آن نپاشید. کدام اصلاح طلب را عددی به شمار آوردند،که بقیه دومیش باشند .بی خود دلمان را خوش کنیم .کدام دست واتحاد ، کدام دست دوستی ، افرادی چون هدایت خواه ،بزرگواری وزارع هاهنوز کلاس بصیرتشان پا برجاست ، هنوز ماها را نجس می خوانند.تا روز انتخابات ما را مهره دشمن می خواندند. مگر شعارهایشان در نماز جمعه ها یادتان رفته است ..چه شد کلاسهای بصیرت آموزش وپرورش ،بد ترین توهین ها رابه این گروها روا می داشتند.ما بی خود دلخوش می کنیم والی همان ضرب المصل محلی است .وار همان جای پارسالی است.نه عزیزم ما سرما خورده یک زمستان نیستیم .ما منجمد شده افکار پوشالی دیگران هستیم ، چماق دیروز امروز شش پرشد

 • در پاسخ چند دلسوز گفت:

  آقای ف نیازی به امکانات دولت نداره. اما بدان سابقه خود و خانواده اش در حمایت از اصلاحات از زمان رفسنجانی و خاتمی و کروبی و میرحسین و منطقیان و رستاد و در یاسوج از سیدباقر موسوی و در گچساران از آقای تاجگردون درخشانه و همه بزرگان اصلاحات این جوان فعال را خوب میشناسند و باورش دارند. ایشان در حمایت از بزرگواری هیچ منفعتی نخواست نشان به آن نشان که هیچ امتیازی تاحالا ازش نگرفته و تنها دلیلش مقابله با موحد بود.

  • مسیح/چرام گفت:

   در پاسخ به ” در پاسخ چند دلسوز” که مطمئنم خود ف….. ع….. است باید بگویم که جناب ع…… درست است خانواده شما از این دوستان حمایت کردند ولی از بزرگواری هم حمایت کردند!!!!!

   در ضمن وقتی شما از بزرگواری به خاطر مسایل طایفه ای حمایت کردید موحد که رد صلاحیت بودند و در صحنه نبودن که بخواهید مقابله باهاش کنید؟؟؟؟

   البته من خودم چرامی و بویراحمدی ام و یادم نمیرود که خانواده جنابعالی وقتی منطقیان و آخش در صحنه بودند از همین موحدی دفاع میکردند که تو حالا میخواستی باهاش مقابله کنی؟

   ضمن تشکر از …… من چند کامنت زیر مطالب امروز نوشتم امیدوارم برای آگاهی دوستان درج بشه.

   • شاهین رحمانی گفت:

    مسیح چرام کلا پرتی ستاد اخش که تو خونه ایشان بود

   • یه بویراحمدی دهدشتی گفت:

    شما خانواده ف.ع یه جایی شماها رو سوزونده که تا هزارسال جبران نمیشه. 1342 فرمانداری رو از چرام اوردند دهدشت و تا همین پارسال زیر نظر دهدشت بودید که همین بزرگواری نجاتتون داد(نمکدون بزرگواری رو نشکن). ضمنا موحد تا دقیقه نود احتمال تایید صلاحیتش بوده. اقای عزیزی خودش بارها گفته از اول انقلاب پدرش با موحد بوده و اصلا خودشون زمین به میراحمد دادن اما وقتی خودش پا به عرصه سیاست گذاشت با منطقیان بود.

    • جمعی از جوانان گفت:

     با درود دوباره خدمت سردبیر محترم ………..
     هر چند یکبار کامنت گذاشتیم اما مجبوریم دوباره برای روشنگری چند خطی بنویسیم.
     آقای ف…. ع….. ضمن احترام به خانواده محترم تان و کی عطا طاهری ازت خواهش میکنیم خودت را پشت شخصیت این عزیزان قایم نکن!!!
     ک. ف…. خودت چه چیزی برای گفتن داری؟
     آیا توانستی نامی نیک برای خودت دست و پا کنی؟
     آیا به غیر از دو رویی و اختلاف افکنی بین جوانان ….. در این چند سال کاری داشته ای؟
     شما به عنوان فردی منفعت گرا و بی ثبات بین مردم شناخته شده ای!ازت خواهش میکنیم خودت را به …….. نچسبان و وجهه این عزیزان را خراب نکن.

     با احترام /جمعی از جوانان ….

 • چند دلسوز گفت:

  با سلام و درود فراوان و بیکران و بی شائبه.

  ما سرماخورده ی زمستانی هستیم که به نام منافع فکرمان را منجمد کرد.وقتی بعضی از چهره ها را در عکسهای نشست استانداری دیدم به حال خودم،اصلاحات و دولت تدبیر و امید گریه کردم.چهره هایی که تا دیروز حامی دولت مهر ورزی احمدی نژاد بودند و طرفداری چند آتیشه و اینک با عوض شدن شرایط اعتدال پیشه کرده اند.منافع گرایی تا به کی؟
  امثال ف……………، چرا باید در این جور همایش ها شرکت کنند و جلودار باشند؟ مگر ایشان از حامیان آقای بزرگواری نبود؟ مگر آقای بزرگواری در مجلس هرگونه تهمتی به سران اصلاحات و اعتدال مثل خاتمی و هاشمی روا نداشت؟
  بیایید در بها دادن به افراد دقت کنیم!
  امضا:چند دلسوز

 • جوادی گفت:

  ”ما همه سرما خورده یک زمستانیم”
  واقعا جمله زیبا و محشریست.ممنون

 • مثل همیشه زیبا و شیوا

 • احسنت بر خانم دکتر با مطالب زیباشون

 • بهلول گفت:

  متشکرم از این دکلمه ی زیبایت خانم بهاره ی حسینی .
  با سلاح اندیشه و فکر ،زنجیر اصلاحات هرگز پوسیده نخواهد شد . چه زیباست در کنار هم بودن و زیباتر آنکه همدیگر را در عین دوستی نقد منصفانه کردن . این است راه موفقیت اصلاحات و اصلاح طلبان

پربازديد