تاریخ درج خبر : 1392/07/11
کد خبر : ۹۹۰۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بویراحمدیها بیش از 9 میلیارد به کمیته امداد اهدا کردند

سایت استان: مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بویراحمد از جمع آوری بیش از 9 میلیارد ریال از طریق کمک های مردمی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، زریر انصاری گفت: مردم مومن و نیکوکار شهرستان همواره با مشارکت و حمایت های بی دریغ شان کمیته امداد را در راه خدمتگزاری به قشر محروم و نیازمند یاری می نمایند.
وی اظهار داشت: در همین راستا در شش ماهه اول سال جاری از محل صندوق های صدقات کوچک، متوسط و بزرگ در سطح شهرستان بویراحمد مبلغ 4 میلیارد و 298 میلیون و 582 هزار ریال جمع آوری شده است.
انصاری تصریح کرد: این کمک ها در سرفصل های مختلف جهت رفع نیازها و مشکلات اساسی نیازمندان هزینه می شود.
مدیر کمیته امداد شهرستان بویراحمد دیگر کمک های جمع آوری شده از مردم خیر و نوعدوست شهرستان را در طرح ها و برنامه های مشارکتی کمیته امداد بالغ بر 5 میلیارد و 391 میلیون ریال عنوان کرد.
وی اظهار داشت: این مبلغ در قالب اطعام نیازمندان، کمک های خاص ، زکات و سایر موارد جمع آوری شده است.
انصاری از دیگر طرح های مشارکتی کمیته امداد را طرح اکرام ایتام عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح حامیان و افراد نیکوکار سرپرستی یک یا چند یتیم را برعهده گرفته و او را حمایت می کنند.
وی اظهار داشت: در حال حاضر یک هزار و 340 حامی سرپرستی 836 یتیم در شهرستان بویراحمد را برعهده دارند.
انصاری بیان کرد: حامیان ایتام در شش ماهه اول سال جاری بیش از 3 میلیارد و 557 میلیون ریال به حساب ایتام تحت سرپرستی خود واریز نمود.
وی با اشاره به فرارسیدن جشن عاطفه ها برای کمک به دانش آموزان نیازمند از مردم نوعدوست شهرستان دعوت نمود تا با حضور پرشور خود در پایگاههای جشن عاطفه ها به یاری دانش آموزان بی بضاعت بشتابند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد