تاریخ درج خبر : 1391/11/15
کد خبر : ۹۹۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

باند سارقان احشام در شهرستان بویراحمد دستگیر شدند

سایت استان: رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باند سارقان احشام در شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد به سرکردگی فردی با نام مستعار ” قوچعلی ” با سرقت بیش از 200 راس احشام دستگیر شدند.
سرهنگ محمد حسن جعفری نژاد افزود: به دنبال افزایش وقوع سرقت احشام در این شهرستان، موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان آگاهی این استان قرار گرفت.
وی اظهار کرد: پیگیری مستمر کارآگاهان آگاهی موجب شناسایی دو متهم به سرقت به نامهای مستعار قوچعلی و قلندر شده و در نتیجه با هماهنگی مقام قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کارآگاهان در سیر تحقیقات خود از این دو متهم موفق به شناسایی دو نفر دیگر از همدستانشان به نامهای رجب و بلوط شده و طی عملیاتی همه این متهمان را دستگیر کردند.
سرهنگ جعفری نژاد با بیان این مطلب که این متهمان در تحقیقات پلیسی به سرقت بیش از 39فقره پرونده سرقت و به سرقت بردن بیش از 200 راس انواع احشام اعتراف کرده و خاطرنشان کرد: رها و سرگردان بودن احشام در کوچه، خیابان و جنگل زمینه تسهیل در انجام سرقت را برای آنان فراهم کرده است.
وی در پایان با بیان این مطلب که سارقان با تنظیم فروشنامه جعلی احشام را در کشتارگاهها یا به اشخاص می فروختند از مردم این شهرستان خواست، در هنگام خرید احشام دقت لازم را کرده و در صورت شناسایی اشخاص مشکوک مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.
گفتنی است، کلیه متهمان با قرار بازداشت موقت راهی زندان شدند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد