تاریخ درج خبر : 1391/11/16
کد خبر : ۹۹۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دو سارق حرفه ای درون خودرو در گچساران دستگیر شدند

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد، از شناسایی و دستگیری دو سارق درون خودرو و کشف بیش از 23 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ “قدرت الله بیعت اصل” در این رابطه گفت: پس از وقوع چند مورد سرقت داخل خودرو، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان گچساران قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری 12 گچساران، با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی، دو سارق را در حین سرقت از خودرویی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران اظهار کرد: در تحقیقات انجام شده از متهمان بیش از 23 فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان گچساران کشف شد.

سرهنگ “بیعت اصل” افزود: با تلاش ماموران همدست سارق و یک نفر مالخر نیز دستگیر و مقداری اموال مسروقه از آنان کشف شد.

وی بی احتیاطی و غفلت مالباختگان را زمینه ساز این سرقت ها دانست و خاطرنشان کرد: برای آنکه فرصت و سهولت از سارقان سلب شود می توان با بکاربستن راهکارها و توجه به هشدارهای پلیسی تا حد زیادی فرصت ارتکاب جرم را از بین برد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در راستای پیشگیری از سرقت داخل خودرو به شهروندان توصیه کرد؛ تا به هنگام ترک خودرو اقدامات احتیاطی و بازدارنده ای ازجمله خودداری از گذاشتن اشیاء قیمتی، اسناد و مدارک مهم در داخل خودرو، بالا بردن شیشه اتومبیل و بستن درب ها، توقف در پارکینگ های عمومی، تجهیزخودرو به امکانات ایمنی وخودداری از پارک کردن اتومبیل در نقاط خلوت و تاریک را انجام دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد