تاریخ درج خبر : 1392/07/12
کد خبر : ۹۹۶۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشور از هیئت فوتبال کهگیلویه استعفا داد/ پاسخ به انتقادات مدیرعامل سادات

سایت استان: رئیس هیئت فوتبال شهرستان کهگیلویه به دلایل متعدد از سمت خود استعفا کرد.
سید ابوصالح دانشور در گفتگو با خبرنگاران از استعفای خود از هیئت فوتبال شهرستان خبر داد.
وی عدم اعتبارات لازم جهت برگزاری مسابقات رده های مختلف فوتبال شهرستان ،عدم توجه وحمایت از پیشکسوتان ورزش شهرستان، بی برنامگی هیئت فوتبال استان وهمچنین بی توجهی مسئولین ارشد ورزش استان به ورزش شهرستان کهگیلویه را از مهمترین دلایل استعفای خود دانست.
DANSHVAR
رئیس هیئت فوتبال نمونه استان در سال 91 افزود: با توجه به اینکه یک بازنشسته هستم و هیچ گونه درآمدی ندارم ونمی توانم هیچ گونه اعتباری در شرایط موجود به فوتبال شهرستان تزریق کنم ،مصلحت را در این دیدم که در شرایط کنونی از فوتبال کنار بکشم، شاید فردی پیدا شود که بتواند در این شرایط مشکلات فوتبال شهرستان را حل نماید.
دانشور در رابطه با سخنان مدیرعامل باشگاه سادات دهدشت که در سایت ها و خبرگزاریها از کارشکنی هیئت فوتبال شهرستان در برگزاری مسابقات لیگ دسته سه کشور بین سادات دهدشت و امیرکبیرشازند اراک گلایه کرده بود ،گفت: من چهار روز قبل از این مسابقه استعفا داده بودم و هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نداشتم وباتوجه به اینکه تیم سادات در لیگ کشوری بازی می کند ،باشگاه میزبان موظف است کلیه برنامه ریزی مسابقات کشوری وتدارکات ، زمین ، توپ ،طور،پزشک وامنیت را آماده و مهیا نماید وقطعا” اگر استعفا نداده بودم آنچه که از دستم بر می آمد انجام می دادم.
سید ابوصالح دانشور پیشکسوت ورزش شهرستان در سالهای 70 تا 73 و 75 تا 77 و 85 تا مهر ماه 92 مسئولیت هیئت فوتبال شهرستان کهگیلویه را بعهده داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سمغون گفت:

    استاد دانشور زحمات زیادی برای فوتبال شهرستان کشید دیگه بسته و بکش کنار هر چند که شنیدیم که هیات فوتبال استان موافقت کرده است

پربازديد