تاریخ درج خبر : 1392/07/12
کد خبر : ۹۹۸۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلاح طلبان در هشت سال گذشته هزینه های زیادی پرداخت کرده اند/فضای پلیسی و امنیتی را از دانشگاه دور کنید

سایت استان: سید رضا عسکری از فعالان سیاسی اصلاح طلب در دیدار اصلاح طلبان با استاندار، به نمایندگی از این گروه سخنانی را ایراد کرد که متن آن در پی می آید:
ابتدا تبریک عرض می کنم خدمت آقای خادمی و برای وی آرزوی توفیق دارم.

32-IMG_5613
مجموعه حاضر بخشی از فعالان سیاسی اصلاح طلب و عزیزانی که در هشت سال گذشته همراه جریان اصلاح طلبی بوده، تشکل های دانشجویی و فعالان ستاد روحانی و هاشمی هستند.
در سطح استان مهمترین فاکتور مشترک این جمع، ایستادگی بر روی تفکر اصلاح طلبی در طول دو دهه گذشته بوده که تا امروز که با پیروزی آقای روحانی نتیجه داده در این راه همگام و همراه بودند.
وجه دیگر این عزیزان و بخشی از دوستان دیگر که در این جلسه حضور ندارند تحمل هزینه های سنگین در طول هشت سال گذشته است.
محرومیت از حقوق شهروندی و حذف این بزرگواران از صحنه مدیریتی استان و کشور و گاهاً محرومیت از ابتدایی ترین حقوق و کارشکنی همه جانبه و حتی محرومیت از گفتن، انتقاد و فریاد کشیدن نیز وجه بارز اکثر این گروه می باشد.
تلاش برای تغییر فضای پلیسی و امنیتی که از سالهای گذشته وجود داشته و عبور کشور از بحرانی که می توانست برای کشور هزینه هایی جبران ناپذیر داشته باشد از دیگر ویژگی های این جمع است که نلاش این دوستان منجر به عبور از این فضا شد و امید داریم این جو امنیتی در استان و به ویژه در دانشگاهها و فضا های آموزشی و فرهنگی به طور کامل دور کنید.

جناب آقای دکتر خادمی

پایگاه رای آقای روحانی در استان ما به طور خالص و صددرصد اصلاح طلبان بودند. بنا براین باید در چشم انداز انتخابهای شما، بوی آقای روحانی و شعارهای وی و برنامه هایی که برای تغییر حوزه های فرهنگ و اندیشه به عینه مشاهده شود.
گفتمان اعتدال و اصلاح طلبی دو بال دولت آقای روحانی هستند. توسعه ی استان و تغییر محسوس در استان و همه ی بخشهای مختلف و متفاوت از قبل، می تواند با انتخاب مدیران شایسته و کارآمد با ویژگی های گفته شده صورت گیرد.
اعتقاد ما بر ای است که اگر دولت می خواهد کشور را به مسیر توسعه، پیشرفت و رسیدن به توسعه پایدار برساند، توجه به نیروهای کارآمد و شایسته که در مجموعه اصلاح طلبان وجود دارند و با تنگ نظری به حاشیه رانده شده اند، می تواند این خواسته را تسریع کند.
(توضیح این که: متن بالا از از روی فایل صوتی سخنان آقای سیدرضا عسکری پیاده شده است.به دلیل نامفهوم بودن بعضی جملات و کلمات، دخل و تصرف های اندکی در آن بوجود آمده است.آرام)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ملت گفت:

  ….. یادت میادرفتیم کوه……ههههههههههه

 • كارشناس گفت:

  واقعا تحت یک معتقد به اصلاحات از این صحبت ها که طمع پست و مقام دارند خجالت کشیدم —–مخصوصا درویی و بی صداقتی ویژه………. و تعداد دیگری که در تهران و یاسوج با هم از هراقدامی علیه خادمی کوتاهی نمی کردیم سایت استان باورکنید به همین خاطر من در جلسه نیامدم چون شرمم مآمد؟؟؟؟/////

 • احمدي گفت:

  در جواب آقای طاهری شما تا کنون کجا بودید که در طول 20 سال ایشان در عرصه سیاست حضور داشتند و هیچ گونه ادعای منفعت طلبی شخصی در این خصوص ندانشته و نخواهند داشت در حالیکه همگی در دو جریان اصلاح طلب و اصول گرا معتقدند ایشان انسانی شایسته ،پاکدست ،پاکدامن ،شجاع و به دور از هرگونه ریا کاری ایست که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از وجود چنین مدیرانی تا کنون خیلی به ندرت بهره مند بوده است ضمنا جنابعالی در مدت زمانی که ایشان در آموزش پرورش استان مدیر بودند بروید گزارش تهیه کنید تا به نتیجه برسید ایشان در طول این مدت چه بهره مندی شخصی از بیت المال داشته و چه استفاده ای برای ارتقاء مالی زندگی خود و هم کیشانش انجام داده فلذا خداوند به ایشان آبرو و بزرگ منشی داده داده و حامی ایشان خداوند باری تعالی و جدش رسوا لله است و لی ……………………………………………………………………. لطفا اول خودتان را اصلاح نمایید و سپس با وضو و……… اسم مبارک ایشان را به زبان بیاورید .اگر نمی دانید پدر رحمت الله علیه ایشان از سادات جلیل القدر و منادیان میدان جنگ بوده که با چهار فرزند خودبه نامهای سید محمد رضا ،سید علیرضا ،سید رضا وسید علی تا دیروز که ………………………………………………………. با عنوان ال خامس پیامبر در خط مقدم حضور داشتند و در این راه سه جانباز به انقلاب تقدیم نمودند واکنون هم بیدار و با بصیرت به راه خود ادامه داده و خواهد داد در پایان ایشان با جناب آقای استاندار بردارند در یک نمیدان با دیدگاه اصلاحطلبی و یقینا همدیگر را دقیق تر می بینند و نیازی به قضاوت شما نخواهد بود

 • حمید طاهری بویر احمدی گفت:

  جناب اقای عسکری 20روزپیش خبرنداشتیدکه اقای دکتر خادمی اصلاح طلب است که اینقدر برایش سنگ اندازی می کردیدحاضرهستیدپست نگیریدامااصلاح طلب بمانیدمطمعن هستم جواب خیراست

پربازديد