www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1392/07/18

کد خبر: ۱۱۱۰۸۲

ساعت : 11:50

k-b.ir/111082

همکاری پلیس و اصناف آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

سایت استان: فرمانده انتظامی کهگیلویه بخشی از معضلات اجتماعی را ناشی از مشکلات اقتصادی دانست و گفت: هماهنگی و همکاری پلیس و اصناف برای کنترل موارد اقتصادی آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد.

سرهنگ جهان دیماز همایش ” پلیس و اصناف” همکاری و همیاری پلیس با همه ادارات در سطح شهرستان را لازم دانست و اظهار داشت: همکاری نیروی انتظامی و شهرداری باعث از بین رفتن معضلات اجتماعی می‌شود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه تعامل دستگاه‌های اجرایی با نیروی انتظامی را برای تأمین امنیت مردم ضروری خواند و تصریح کرد: صمیمیت بین مسئولان شهرستان و همراهی با «ناجا» رضایت مردم از ارائه خدمات را در پی خواهد داشت.

سرهنگ دیماز برگزاری سه انتخابات همزمان در شهرستان در سایه پلیس و همکاری سایر ادارات را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: پلیس و نیروهای نظامی و انتظامی با همیاری مردم امنیت انتخابات 24 خرداد را تأمین کردند.

وی با تبیین شعار هفته نیروی انتظامی تأکید کرد: همه کسانی که اجرا کننده مسائل هستند باید خود را مقید به قانون بدانند، مطمئناً شهروندان همراه ما خواهند بود.

دیماز از مردم‌داری به عنوان بخش دیگری از شعار هفته «ناجا» نام برد و ابراز داشت: در کنار قانون‌مداری، مردم‌داری باید باشد.

این مسئول حوزه انتظامی کهگیلویه اقتدار را به معنای استفاده از سلاح و اسلحه ندانست و افزود: قانون و در کنار مردم بودن باعث اقتدار می‌شود.

سرهنگ دیماز روزآمدی شعار هفته نیروی انتظامی را به معنای مجهز بودن پلیس به تجهیزات و فناوری روز دانست و گفت: با توجه به هماهنگی‌های به‌وجود آمده بین دولت و ناجا مجموعه نیروی انتظامی به امکانات و تجهیزات پلیسی به روز مجهز می‌شود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه در ادامه نقش نیروی انتظامی در حماسه اقتصادی را مؤثر خواند و با اذعان به اینکه بروز معضلات اجتماعی به خاطر مشکلات اقتصادی است، تصریح کرد: هماهنگی پلیس و اصناف برای کنترل موارد اقتصادی مشکلات به‌وجود آمده در این زمینه را کاهش می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.