www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1392/11/08

کد خبر: ۱۹۸۸۸۶

ساعت : 00:08

k-b.ir/198886

خیر نیکوکار باشتی دو قطعه زمین به ایتام اهداء کرد

سایت استان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان باشت گفت: با اهداء دو قطعه زمین توسط خیر نیکو‌کار باشتی، ایتام این شهرستان خانه‌دار می‌شوند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، حبیب‌الله باقر‌پور در دیدار با خیرین باشتی، اظهار کرد: دو قطعه زمین به مساحت 347 متر مربع توسط خیر نیکوکار باشتی برای ساخت خانه ایتام شهرستان باشت به کمیته امداد این شهرستان اهدا شد.

85985

وی افزود: این خیر پس از اهدای این زمین اعلام کرد در صورت دریافت تسهیلات با پذیرفتن اقساط، خود قادر به ساخت خانه ایتام و واگذار کردن آن به مسئولان ذیربط است.

باقرپور خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که شهرستان باشت خانه ایتام ندارد، این اقدام جهت ساخت مکانی برای ایتام قابل تحسین بوده و مراسم کلنگ زنی آن در دهه فجر انجام خواهد گرفت.

مدیرکمیته امداد شهرستان باشت ادامه داد: ضمن تقدیر و تشکر از این خیر نیکوکار که با این امر خداپسندانه خود به ما نشان داد که خیرین و مردم هنوز به فکر ایتام هستند، ما از این گونه طرح‌ها با آغوشی باز استقبال خواهیم کرد و هر آنچه را در توان داشته باشیم انجام خواهیم داد.

وی همچنین از مسئولان خواست تسهیلاتی را برای چنین افرادی مهیا سازند تا بتوانند اقدامات سازنده و ارزشمندی را در راستای خدمت به نیازمندان انجام داده و سایرین را نیز به سوی این مشارکت‌های خداپسندانه سوق دهند.

باقرپور تصریح کرد: اگر چه تاکنون بیش از 60 درصد از ایتام باشت دارای حامی هستند اما شهر باشت هنوز دارای ایتام زیادی بوده که نیازمند توجه و حمایت مسئولان و مردم است.

باقرپور در پایان، ساخت خانه ایتام را گامی بلند برای خدمت به نیازمندان دانست و افزود: خیرین باشتی در طی چند ماه گذشته بالغ بر یک میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمیته امداد پرداخت نموده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.