www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1392/12/17

کد خبر: ۲۳۲۵۳۴

ساعت : 00:55

k-b.ir/232534

“علی اکبر هاشمی” معاون متوسطه آموزش و پرورش استان شد

سایت استان: با حکم  مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، “علی اکبر هاشمی” به عنوان معاون متوسطه این نهاد آموزشی منصوب شد.

6488_336

به گزارش سایت استان، ” سید خسرو حسینی ” معاون متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد فردا شنبه هفدهم اسفندماه 92 از مسوولیت خود کنار گذاشته می شود و جایگزین وی فرهنگی دیگری از دیار ” سپیدار بویراحمد ” خواهد بود.

” سیدعلی اکبر هاشمی ” اصلاح طلب که زمانی مسوولیت کارشناسی در دوران مدیرکلی ” کرم بشارت ” آخرین مدیرکل اصلاح طلبان در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد را داشت جایگزین ” سید حسینی ” خواهد شد.

آئین تودیع و معارفه معاون متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ساعت 10 صبح در سالن شهید مطهری اداره آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

از زمان مدیریت ” هادی زارع پور ” اولین مدیرکل دولت اعتدال در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ، ” حسینی ” سومین معاونی می باشد که از مسوولیت خود کنار گذاشته شده است.

” اردشیر یاری ” و ” حسینعلی فاتحی ” پیش از این در معاونت های پشتیبانی و پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده بودند.

4 پاسخ به ““علی اکبر هاشمی” معاون متوسطه آموزش و پرورش استان شد”

 1. ناشناس گفت:

  وای به حال آموزش !!!

 2. محمدي نسب گفت:

  جناب آقای هاشمی سلام علیکم
  انتخاب شایسته شما را به سمت معاون متوسطه آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمدکه نشان از لیاقت و کاردانی شما دارد تبریک عرض نموده و امیدوارم بازوی قوی و توانمندی برای دوست عزیزم جناب آقای زارع پور باشید.از خداوند منّان آرزوی توفیقات روز افزون شما را دارم
  دوست شمامحمدی نسب از لنده

 3. بويراحمد گفت:

  سلام، تبریک وشادباش عرض،انشاا… که موفق وپیروزباشید.

 4. […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.