www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1392/12/18

کد خبر: ۲۳۳۴۲۹

ساعت : 02:20

k-b.ir/233429

معارفه ششمین فرماندار دولت تدبیر و امید در استان/ تصاویر

سایت استان: مراسم تودیع و معارفه فرماندارن قدیم و جدید شهرستان چرام عصر روز شنبه در چرام برگزار شد.

DSC00328

به گزارش سایت استان در این آئین معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و برخی از مردم و مسئولان شهرستان چرام نیز حضور داشتند.

ابراهیم فتاحی پور ششمین فرماندار منصوبی دولت جدید در استان است که جایگزین علیرضا نیکروز می شود.

فتاح محمدی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار چرام، با اشاره به آیتی از قرآن‌کریم بر وحدت و نهی از تفرقه تأکید کرد و اظهار کرد: بر ضرورت نقش وحدت و انسجام در پیشرفت و توسعه همه جانبه را در تهدیدهایی که امروز نظام ما با آن روبه‌رو است واقف هستیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حضور مردم در صحنه‌های مختلف از مهم‌ترین عواملی است که در استقلال سیاسی و دفاع از تمامیت عرصه ما اثر دارد، عنوان کرد: نقش مردم یکی از موثرترین و مهم‌ترین عواملی است که در تقویت استقلال نظام نقش موثر داشته است.

وی، عملکرد نظام جمهوری اسلامی را با وجود سختی‌ها و محدودیت‌ها، یک عملکرد ارزشمند ذکر کرد و اظهار امیدواری کرد که دولت بتواند به تعهدات خود در برابر ملت عمل کند.

محمدی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های چشمگیر و عملکرد مطلوب فرماندار سابق چرام، اظهار امیدواری کرد که فرماندار جدید بتواند بستر را برای سرعت‌بخشی به توسعه همه جانبه و توسعه پایدار شهرستان چرام ایجاد کند.

در ادامه این مراسم، ابراهیم فتاحی‌پور، فرماندار چرام با بیان اینکه هر نظام سیاسی متناسب با شرایط داخلی و چشم‌انداز بین‌المللی راهکاری را برای خود ترسیم می‌کند، اظهار کرد: در حال حاضر نظام سیاسی ما بهترین رویکرد اعتدال را ترسیم کرده است که شاخص‌هایی دارد که مهمترین آن حذف افراط‌ها و تفریط‌ها است.

12 پاسخ به “معارفه ششمین فرماندار دولت تدبیر و امید در استان/ تصاویر”

 1. ازچرام گفت:

  برای اقای فتاحی پور ارزوی موفقیت داریم

 2. ناشناس گفت:

  دنا چه شد کی عوض میشود/؟

 3. ناشناس گفت:

  فرمانداران را اصلاح کنید

 4. رضا گفت:

  فکر کنم این آقای رمضان کی طیفونی تو عالم دیگری زندگی میکنه .آقای محترم بزگواری مخالف صد درصدی آقایان فتاح پور وحسینی پرور بود وهست وخواهد بود ولی بحمدالله کاره ای نیست هر چه تلاش کرد بی ثمر بود .لطفا بدون تحقیق وتا مطمئن نشده ای اظهار نظر نکن.

 5. سید یدالله نورانی گفت:

  برادر ارجمند جناب اقای ابراهیم فتاحی پور انتصاب بجا وشایسته حضرتعالی را بعنوان فرماندار جدید شهرستان چرام تبریک عرض نموده وبرایتان آرزوی توفیق وسربلندی دارم..

 6. لهراس کر عیدی گفت:

  رمضون کی طیفونی شما که اطلاع نداری چرا اظهار نظر می کنی .فتاح پور از جوانان تحصیل کرده این استانه هست وحقش بود که فرماندار چرام بشه در آمدنش فقط یک نفر نقش داره و او هم محمود منطقیان هست بزرگواری مخالف ایشان بوده و از جمله دلایل دیر هنگام معرفی ایشان آقای بزرگواری بوده .اصلاحات در حوزه گرمسیر فقط با نام منطقیان زنده هست داداش

 7. بهنام نویدی زاده گفت:

  انتصاب بجا وشایسته شمارا به عنوان جوان ترین فرماندار دولت تدبیر وامید در شهرستان چرام تبریک عرض نموده وبرای جنابعالی ارزوی توفیق دارم

 8. مسعود عزيزي طاس احمدي گفت:

  انتصاب بجا وشایسته برادر ارجمند جناب اقای ابراهیم فتاحی پور را بعنوان فرماندار جدید شهرستان چرام تبریک عرض نموده وبرای ایشان ارزوی توفیق دارم

 9. مهرنگار گفت:

  خدا را شکر اصلاح طلبان دارند از نیروهای احمدی نژاد و بزرگواری استفاده می کنن.
  جناب فتاح پور از نزدیکان بزرگواری ست .حقانیت حزب الله اثبات شد.

 10. رمضون کی طیفونی گفت:

  با انتخاب آقای فتاح پور برای ما اثبات شد که منطقیان و بزرگواری پشت پرده با هم ککاگری و زد و بند دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  بدبخت اون اصلاح طلبانی که به منطقیان امید داشتند!!!

  الان میفهمم که بچه های چروم حق داشتند برعلیه منطقیان تو سایتها اون مقاله معروف را نوشتند.

  حقت بود هر چی محسنی پور بهت گفت منطقیان جان…

 11. رمضون کی طیفونی گفت:

  منطقیان بزرگواری پیوندتون مبارک….

  آقای منطقیان یعنی بین اصلاح طلبان نیرویی نداشتی تا بیای حسینی که با بزرگواری بود را معرفی کنی؟

  آقای منطقیان جواب خدا را روز قیامت چی میدی؟

 12. […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.