www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/01/01

کد خبر: ۲۴۱۵۸۰

ساعت : 01:24

k-b.ir/241580

دیدار نوروزی استاندار با آیت الله ملک حسینی

سایت استان: در آستانه سال جدید، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاونین و جمعی از مدیران با آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

دکتر سید موسی خادمی صبح پنجشنبه در این دیدار با تبریک سال نو به ارائه گزارشی از اقدامات تیم مدیریتی استان طی شش ماه اخیر پرداخت.

IMG12490269

وی با بیان اینکه در ارائه خدمت به مردم استان و مناطق مختلف هیچ رنگ و بوی جناحی و شهرستانی وجود نداشته و ندارد، گفت: هم اکنون احساس همدلی در استان مشهود است و هیچ بهانه ای برای کار نکردن نیز وجود ندارد.

شرایط برای توسعه استان مطلوب است

استاندار استان تاکید کرد: همه نیروهای استان در اشتراکات استان همگرا هستند و این اشتراکات تبدیل به اولویت های استان شده است.

وی بیان داشت: امیدوارم که فضا و شرایط برای رشد و توسعه استان ادامه یابد.

خادمی تاکید کرد: در سال گذشته به رغم کمبودهای اعتباری که وجود داشت اما کارهایی خوبی انجام و برخی طرح های عمرانی اجرا شد.

خادمی از نقد شدن برخی اوراق مشارکت طرح های عمرانی استان از جمله سد تنگ سرخ خبرداد و بیان داشت: در خصوص اتمام زیرگذر گچساران و پروژه های دیگری نیز همچون آب رسانی به ماهور باشت، دهدشت غربی، پتروشیمی ها و … نیز کارهایی صورت گرفته است.

IMG12493097

وی با بیان اینکه با توجه به مشکلات اعتباری در کشور بودجه این استان در سال 93 کاهش نیافته است، گفت: امیدوارم در سال آینده تحول خوبی در حوزه عمرانی ایجاد شود.

استاندار همچنین تصریح کرد: در این مدت به دنبال ایجاد حاشیه و موج تبلیغاتی از کارهای انجام شده در استان هم نبودیم و تمام تلاشمان کسب رضایت مردم بوده است.

وی ضمن تقدیر از نگاه توسعه ای آیت الله ملک حسینی، گفت: حضور، محبتها و هدایت های حضرتعالی به عنوان یک سرمایه عظیم منطقه و کشور، مسیر را برای ما هموار کرده است.آآینده تحول خوبی در حوزه عمرانی استان صورت آگیرد.

جابجایی اولویتها جامعه را به انحطاط می کشاند

نماینده ولی فقیه در استان نیز در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از تلاشهای تیم مدیریتی استان گفت: لطف خداست که که اشتراکات در این استان تبدیل به اولویت ها شده است.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی افزود: هرگاه در جامعه ای اولویتها جابجا شوند، آن جامعه انحطاط پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به حدیثی از امام علی (ع)، قرار گرفتن فروع به جای اصول و جانشینی افراد غیرکارآمد به جای افراد ارزشمند را از علل انحطاط حکومت ها دانست و گفت: اگر اولویت ها دقیق شناسایی و اجرا شوند، آینده قطعا موفقیت آمیز خواهد بود.

وی همچنین مدیریت را بهره وری بالا از سرمایه اندک عنوان کرد و اظهار داشت: عدم صرف ثروتها و منابع در راستای توسعه پایدار مدیریت نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وجود منابع و معادن فراوان در کشور گفت: اگر مدیریتی صحیح و علمی صورت گیرد شاهد رشد و شکوفایی خواهیم بود.

IMG12532613

منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.