www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/01/16

کد خبر: ۲۵۱۳۱۸

ساعت : 12:38

k-b.ir/251318

انجام بیش از ده هزار بازرسی در طرح وِیژه نظارتی نوروز 93

سایت استان: معاونت نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از آغاز طرح ویژه نظارت و بازرسی کالا و خدمات بیش از ده هزار بازرسی در سطح استان انجام شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور با بیان اینکه بخش عمده ای از این بازرسی های با حضور تعزیرات حکومتی و سایر دستگاههای مرتبط صورت گرفت افزود: بالغ بر 800 مورد تخلف در این ایام کشف شد.

hosainpoor

حسین پور خاطر نشان کرد: طی این بازرسی ها پانصد پرونده تخلفاتی با ارزش دو میلیارد و 350 میلیون ریال جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

وی افزود: 68 گشت مشترک با تعزیرات حکومتی، 11 مورد با میراث فرهنگی و 6 گشت مشترک با حمل و نقل در مدت انجام طرح ویژه بازرسی نوروزی صورت گرفت.

معاونت بازرسی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بیشترین تخلفات کشف شده در این بازرسیها از نظر تعداد پرونده ها متعلق به واحدهای عرضه کننده مواد پروتئینی و میوه بوده است اظهار کرد: گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، عدم درج قیمت بیشترین میزان تخلفات را به خود اختصاص داده است.
حسین پور با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه سال قبل بازار میزان تخلفات صورت گرفته کاهش یافته است افزود: خوشبختانه شرایط استان به لحاظ کالا و خدمات در ایام نوروزی وضعیت مطلوبی داشته است.

یک پاسخ به “انجام بیش از ده هزار بازرسی در طرح وِیژه نظارتی نوروز 93”

  1. فلاح گفت:

    ده هزار !!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.