www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/02/03

کد خبر: ۲۶۱۰۳۵

ساعت : 14:00

k-b.ir/261035

در سال 92 بیش از 391 میلیارد ریال در صنعت استان سرمایه گذاری شد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال 92 تعداد 32  واحد صنعتی با سرمایه گذاری 391 میلیارد ریال موفق به دریافت پروانه بهره برداری شده اند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه تعدادی از 32 واحد صنعتی یاد شده در استان جدید الاحداث بوده اند افزود: برخی از این واحدها اقدام به اصلاح پروانه بهره برداری، اجرای طرح توسعه و افزایش میزان سرمایه گذاری، ظرفیت و اشتغال نموده اند.

IMG_3522

دیودیده خاطر نشان کرد: میزان اشتغال زایی این واحدها بالغ بر 667 نفر بوده است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهایی که  در این مدت موفق به دریافت پروانه بهره برداری شده اند، در زمینه تولید محصولات شیمیایی، بتنی، محصولات غذایی و آشامیدنی ها فعالیت می نمایند.

وی در ادامه افزود: طی سال گذشته مجوزهای تاسیس صنعتی صادره شده به تعداد 117 فقره بوده که در مقایسه با سال 91 رشد مطلوبی داشته است.

دیودیده در ادامه تصریح کرد: با صدور جواز های تاسیس صنعتی پیش بینی می شود 8 هزار و 840 میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای 3 هزار و 562 نفر فرصت شغلی ایجاد شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشرفت فیزیکی مطلوب طرحهای در دست اجرا ابراز امیدواری کرد بخش عمده ای از این طرح ها در سال جاری به بهره برداری برسد.

دیودیده در پایان خاطر نشان کرد: رعایت کامل الگوی مصرف، صرفه جویی اقتصادی، به فعلیت درآوردن نمودن پتانسیل های صنعتی و معدنی، فعال نمودن امکانات داخلی، تلاش برای بهره وری بیشتر، توجه به تولیدات داخلی و تلاش های فرهنگی و رسانه ای وسیع برای استفاده از کالاهای داخلی موضوعاتی است که می بایست امسال دنبال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.