www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/03/15

کد خبر: ۲۸۷۵۰۷

ساعت : 23:34

k-b.ir/287507

دیودیده: چرخه تولید در شهرک صنعتی بلکو مطلوب تر از همیشه می چرخد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بلکو یاسوج از چرخیدن چرخ تولید در این شهرک مطلوب تر از سالهای گذشته خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه بخش عمده ای از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بلکو در حال فعالیت هستند افزود: این واحدها از جمله قدیمترین واحدهای صنعتی استان هستند.

دیودیده در حاشیه بازدید از کارخانه بسته بندی هوجید گفت: 83 نوع محصول متنوع در این کارخانه با بسته بندی مناسب روانه بازار کهگیلویه و بویراحمد و استانهای جنوب کشور می شود.
وی با اشاره به مشکلات مالی پیش روی این واحد تولیدی، انجام اقدام لازم جهت دریافت تسهیلات از محل صندوق ملی و تسهیلات داخلی استان را در جهت مرتفع نمودن مشکل در دستور کار خود قرار داده ایم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از کارخانه صنایع غذایی اتابک تولیده کننده محصولات لبنی کوه گل بازدید کرد.

دیودیده با بیان اینکه فرآورده های لبنی کوه گل یاسوج با تنوع محصولاتی و بسته بندی به روز و مناسب باز بسیار خوبی در سطح کشور یافته است افزود: این کارخانه با ظرفیت تولیدی 19 هزار تن در سال، هفت نوع محصول باکیفیت شامل دوغ، شیر پاستوریزه، پنیر خامه ای، خامه پاستوریزه، پنیر، ماست پاستوریزه و آب معدنی تولید می کند.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه محصولات تولیدی این کارخانه بازار بسیار مناسبی در شهرهای مختلف کشور به خصوص در جنوب کشور یافته است و کیفیت مطلوب، تنوع محصولاتی و بسته بندی مناسب شرایط لازم را در جهت صادارت محصولات این کارخانه فراهم کرده است.

کارخانه سیم افشان مقصد بعدی بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بود و مسائل و مشکلات این واحد تولیدی نیز مورد بررسی و تصمیم گیری جهت حل مشکلات موجود انجام گرفت.

داریوش دیودیده ابراز داشت: بازدیدهای دوره ای از واحدهای صنعتی و معدنی در تمامی نقاط استان به منوال گذشته در دستور کار قرار گرفته شده است و مشکلات واحدها بررسی و تلاش های لازم در جهت مرتفع نمودن این مشکلات انجام خواهد شد.

صنایع لبنی کوه گل، تعاونی 977 ایثارگران، کارخانه سیم افشان، شرکت بسته بندی هوجید، شرکت سادات یاسوج، آسه، سوله سازی معینی، قند، باست کیک آرین و تولیدی های تیرچه و بلوک از جمله واحدهای فعال در شهرک صنعتی شماره 1 (بلکو یاسوج) می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.