www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/04/27

کد خبر: ۳۰۱۱۵۱

ساعت : 03:15

k-b.ir/301151

دیدار هنرمندان با استاندار/ تصاویر

سایت استان: هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار دیدار کردند.

به گزارش سایت استان، در این دیدار روسای انجمن های هنری به بیان دیدگاه ها و مشکلات خود پرداختند.

IMG_2253

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: اهالی حوزه فرهنگ و هنر باید به طور آزادانه بتوانند در نشست ها به بیان مشکلات و دیدگاه های خود بپردازند و نسبت به عملکردها انتقاد یا اعتماد داشته باشند و احترام یکدیگر را حفظ کنند.

موسی خادمی با بیان اینکه هنر یک اقتصاد است که باید در کهگیلویه وبویراحمد فعال شود، ابرازداشت: هنر ماندگار متکی به خود و مردم بوده و می تواند کمتر از حمایت های دولت برخوردار باشد.

وی افزود: وظیفه دولت فراهم کردن محیط برای بروز خلاقیت های هنری هنرمندان است و تجربه نشان داده هر چیزی که زمینه لازم برای بروز در جامعه را پیدا نکند از بین می رود.

مدیر ارشد استان با اشاره به اینکه دولت یازدهم اعتبارات خوبی را به حوزه فرهنگ احتصاص داده است، گفت: این اعتبارات در بخش های مختلف فرهنگی دانشگاه ها، حوزه ها، فرهنگ و ارشاد، اوقاف و امورخیریه وسایر بخش ها هزینه می شوند.

خادمی با اشاره به اینکه باید به طور اساسی مشکلات هنرمندان کهگیلویه وبویراحمد را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام کرد، افزود: راه اندازی دانشگاه هنر از دغدغه های هنرمندان استان است که این امر پیگیری خواهد شد.

وی حمایت از آثار هنری هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد را ضروری دانست وگفت: دستگاه های اجرایی استان بایدبخشی از اعتبارات فرهنگی خود را صرف خرید این آثار کنند تا مشوقی برای ادامه فعالیت هنرمندان وکمک به آنان باشد.

در این نشست هنرمندان انجمن های هنری به بیان مشکلات و دغذغه های کاری خود پرداختند و خواستار پیگیری و رفع این مشکلات شدند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان این دیدار مبلغ چهار میلیارد ریال به حوزه فرهنگ و هنر استان اختصاص داد.

گزارش تصویری از این دیدار:

11 پاسخ به “دیدار هنرمندان با استاندار/ تصاویر”

 1. احسان گفت:

  سلام
  جناب کمالوند با این تیم بیسار ضعیف مدیریتی پیشرفت محسوسی کسب نخواهد نمود…
  جناب مدیرکل ،،،، از سرنوشت مدیران کل قبلی درس عبرت بگیر و آنگاه به نتیجه ای خواهی رسید که اطرافیانت چه کلاهی سرت گذاشته است….اگر خوابی بیدار و اگر بیداری مواظب باش….شما کم تجربه هستی و اندکی با خودت و دوستان هنرمند مشورت کن……

 2. هنرمند گفت:

  درود بر مردم شریف استان کهکیلویه و بویراحمد
  من هم اظهارات جناب امیر حسین عزیز ی را با جان و دل می پذیرم، البته همگان به این موضوع دقت دارند که در غیاب هنرمندان و نویسندگان و روشنفکران و فعالین عرصه ی مختلف هنری خوب شنا کردن در آب است. !!
  اکثر جمع 40 _50 نفره خبرنگار، کارمندان ارشاد استان بودنند، که در این جمع حدود 10 نفر هنرمند وجود داست…!!!؟؟؟
  آیا عدم حضور جناب آقایان؛ عطا طاهری. یعقوب غفاری، سید حسن حسینی. حشمت الله رحیمی بویراحمدی. حسن بهرامی. محمد مختاری.محمد و علی قاسمیان.اسفندیار احمدی.حبیب اله بازیار .محمدجان بزرگیان.خانم ها؛ کوکب حاتمی.پریوش نظریه. و… برای استاندار و معاونت سیاسی و …، مدیرکل ارشاد استان، زنگ خطر برای فرهنگ استان نیست؟ لطفا آسیب شناسی شود و علت ها را دریابید چرا دعوت نشدند و یا چرا دعوت شدند و حضور پیدا نکردند.!!!!
  آقایان پاسخ ….

 3. امیرحسین عزیزی گفت:

  اصلاح میکنم دربین این دعوت شدگان فقط تعدادمعدودی هنرمندوجودداردالبته باتعریفی که ازهنرمندوجودداردحدود(دوسه نفرشاعر6یا7نفرتئاتری ۲نفرموسیقی ودونفرهنرهای تجسمی )بقیه یاخبرنگارندیاعکاس یاکارمندارشاد جای اون خاک صحنه خورده هاودیگرهنرمندان خالیه .تیترخبربایداین باشه .دیدارکارکنان ارشاد وعکاسان وتعدادمعدودی ازهنرمندان بااستاندارمحترم استان

  • من گفت:

   نه عزیزم واقعیتاین است ( تیتر خبر : خودشیرینی ………… برای تثبیت پست به هر قیمت حتی … ) … بابای هنرمندان و بقیه مردم صلوات
   غضون بگریت گان ول کنیت

 4. امیرحسین عزیزی گفت:

  دربین این دعوت شدگان فقط تعدادمعدودی هنرمندوجودداردالبته باتعریفی که ازهنرمندوجودداردحدود(دونفرشاع64نفرتئاتری 2نفرموسیقی ودونفرهنرهای تجسمی )بقیه یاخبرنگارندیاعکاس یاکارمندارشاد جای اون خاک صحنه خورده هاودیگرهنرمندان خالیه .تیترخبربایداین باشه .دیدارکارکنان ارشاد وعکاسان وتعدادمعدودی ازهنرمندان بااستاندارمحترم استان

 5. مارون گفت:

  آغی تقه که الکی اسمته نوشتی تقی،حتما خت هنرمندی که حتی نیتری حسته با املای درسش و کار بووری،لقمه و دهنت بزرگتر ور ندا،یه دف بدجور من گلیت گیر ایکنه!

 6. یاسوجی گفت:

  تا کنون دو یا سه جلسه بین استاندار و اصطلاحا هنرمندان برگزار شده است. کلا بعضی دوستان تلاش دارند مانع دیدن جامعه هنری و رشد و ارتقائ آنها شوند و شرکت کنندگان در این جلسات را چینش میکنند. من در عجبم که چطور بعضیها دعوت میشوند و بعضیها نه؟ مخصوصا با انجمن عکاسی سر صحبت دارم. حیف نیست وقت و انرژی تعداد زیادی افراد علاقمند به عکاسی با این مسخره بازیها هدر برود؟ به دوستانی که در انجمن عکاسی مورد اعتماد سایرین بوده اند و رای لازم برای حضور در انجمن را کسب کرده اند، توصیه میکنم این اعتماد و آرا را قدر بدانید و بازی نکنید.

 7. شاعر گفت:

  خواننده محترم. اینها بعنوان بهترین هنرمندان در جلسه حضور ندارند. اینها مسول انجمن ها هستند. یعنی یک مسولیت اجرای دارند و لازم نیست اصلا هنرمند باشند.
  این حرفها نقد نیست که نق نق های دل بهم زن و سیاه بی فایده ای ست که از ادم های عصبی، کم ظرفیت، سرخورده و متوقع می شنویم.
  هنرمند اگر هنرمند باشد بزرگی اش را با آثارش نشان می دهد نه با زور زدن برای حضور در فلان جلسه و گرفتن فلان امتیاز.
  اگر اثری بدرد بخور باشد انتشارتی ها خودشان با کله برای چاپ کتاب به سراغش می روند و الا اثر سبک و سخیف و دست چندم بدرد لای جرز هم نمی خورد.
  هنرمند سیاستمدار نیست که گلویش را پاره کند برای مدیر شدن یا نشدن یک نفر.

 8. از دور گفت:

  ………. از اغلب این افرلد هنرمندتر و هنردوست تره. اینا بیشترش کاسبن و با هر چرخی میچرخن.

 9. تقی گفت:

  وقتی …………… می شود هنرمند و خیلیای دیگه کههنرمند تران حتی از این نشست اطلاع پیدا نمی کنن چه میشه گفت. ما متعاسفیم

 10. […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.