www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/05/01

کد خبر: ۳۰۲۹۶۹

ساعت : 13:34

k-b.ir/302969

دعوت خانه مطبوعات استان از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روزقدس

سایت استان: خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای جنایات اخیر رژیم صهیونیستی اسرائیل غاصب به سردمداری آمریکای جهانخوار در به خاک و خون کشانده کودکان و مردم غزه را محکوم کرد.
خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در این بیانیه آورده است: روز قدس یادگار امام خمینی (ره) و مظهر وحدت و همبستگی جهان اسلام حول محور آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز از سلطه صهیونیسم جهانی است. همدردی با ملت مظلوم فلسطین و نفرت از اسرائیل غاصب و حامیان آن به ویژه امریکا آنچنان در وجدان عمومی مسلمانان جهان جای گرفته که شعار مرگ بر اسرائیل بصورت شعار جهانی مسلمانان در آورده است.
دربخشی دیگر از این بیانیه آمده است: امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل در کنار مردم مظلوم و مقاوم غزه و سایر سرزمین های اسلامی از جمله عراق و سوریه خواهند بود و با محکوم کردن جنایت جنایتکاران توسط صهیونیست‌ها و تروریست‌های داعش و امثال آن همه مسلمانان را به هوشیاری و استقامت هر چه بیشتر در برابر این مسائل فرا می‌خواند.
خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه روز جهانی قدس با دعوت از مردم برای حضور گسترده در این راهپیمایی، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی با نفرت و انزجار خود را از رژیم غاصب اسراییل و آمریکای جهانخوار اعلام خواهیم کرد.

دسته بندی: آخرین اخبار

کلید واژه‌ها: /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.