www.K-B.ir

تاریخ انتشار : 1393/05/01

کد خبر: ۳۰۳۱۲۰

ساعت : 20:27

k-b.ir/303120

دعوت دانشگاه علوم پزشکی استان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

سایت استان: دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از دانشگاهیان و مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار استان خواست تا با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس مواضع برحق و قاطعانه خویش را در دفاع از ملت مظلوم فلسطین به منصه ظهور برسانند.

در این بیانیه آمده است:
حملات جنگنده‌های رژیم غاصب صهیونیستی به مناطق مختلف غزه، فاجعه‌ای انسانی را رقم زده و با وجود بیش از600 شهید و آوارگی بیش از هزاران فلسطینی ، مجامع بین المللی، تنها به صدور بیانیه‌ها و اعلام نگرانی و تأسف اکتفا کرده‌اند.

بیش از دو سوم قربانیان حملات صهیونیست ها به شهر غزه را کودکان و زنان بی دفاع تشکیل می دهند در حالی که مهاجمان راه‌های ارسال غذا و دارو همچون گذرگاه رفح را برای مردم مظلوم غزه مسدود کرده‌ و حتی گروه پزشکی و امداد گران و مراکز درمانی و آمبولانس های امداد را نیز مکررا مورد تعرض این حملات قرار داده اند.

و این آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روزقدس)همچون سال های گذشته روز حماسی در راهپیمایی است تا هم زبانی به همدلی و همراهی مبدل شده و عهد و پیمان ما برای آزادی فلسطین و دفع و رفع تجاوز و اشغال تجدید شود.

به همین مناسبت و به منظور ارج نهادن به فرمان معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و با تبعیت از مقام عظمای ولایت و همگام با مردم شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز حضوری پرشکوه را در راهپیمایی روز قدس به نمایش خواهد گذاشت.

“روابط عمومی دانشگاه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.